Najlepsze z Groupon

Hoża 27 lok 2, Warszawa (Śródmieście)

Aparat na zęby: 2 łuki (od 1299 zł) w Dental-Med

Wybierz opcję

Wyróżniki

Skuteczny i wytrzymały aparat z metalowymi zamkami lub aparat biały estetyczny

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Mirosławatop reviewer
11 Oceny5 reviews
marzec 25, 2021
Bardzo polecam. W końcu zdecydowałam się na założenie aparatu. Bardzo miła i kompetentna obsługa zarówno medyczna jak i Pań w recepcji. Szczerze polecam.
E
Ewelina
2 Oceny2 reviews
wrzesień 17, 2020
Polecam. Profesjonalna obsługa.
K
Karolina
1 Oceny1 reviews
wrzesień 10, 2021
Jestem świeżo po zdjęciu aparatu i szalenie się cieszę z efektu! Polecam gabinet i usługi, rzetelnie i solidnie wykonana praca.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może zakupić i wykorzystać dowolną ilość grouponów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zniżka na czyszczenie przed założeniem aparatu 10%. Dwie zniżki w wysokości 10% na czyszczenie w trakcie leczenia. Kwota konsultacji odliczana jest na koniec leczenia od retencji (100 złotych). Możliwość wymiany grouponu na świąteczny bon podarunkowy.. Klient podczas wizyty kwalifikacyjnej otrzymuje od lekarza skierowanie na zdjęcie (pantomogram i Tele RTG) do innych placówek, gdzie jest taka usługa świadczona. Nie ma możliwości wykonania tej usługi na miejscu u Partnera.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 622 55 81 lub 22 629 00 38. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dental-Med

Gabinet zlokalizowany w warszawskim Śródmieściu działa od ponad 25 lat. DentalMed i zatrudnieni tu specjaliści oferują pacjentom kompleksową opiekę, która pozwala zachować zdrowe i ładne zęby – w jej skład wchodzą stomatologia zachowawcza, ortodoncja, protetyka, zabiegi chirurgiczne, a także wybielanie zębów, w tym usługi finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.