Od naszych edytorów

W warszawskim warsztacie znaleźć można rozmaite części samochodowe, ale nie musi to być jedyny cel wizyt. Pracujący tu specjaliści zajmują się również serwisem klimatyzacji samochodowej. W Mps Cars realizowana jest także usługa dezynfekcji układu, która uwalnia go od szkodliwych grzybów czy pleśni, sprawiając, że codzienne podróże mogą stać się mniejszym utrapieniem dla gardła. Ponadto pracownicy firmy uzupełniają braki w czynniku chłodzącym, pozbywając się zużytego.

Recommended For You
Deals Nearby
Similar Deals

Tips

Aneta4 days ago

Wszystko profesjonalnie, miła obsługa. Na pewno skorzystam w przyszłości.

Łukasz3 weeks ago

Cwaniak jakich mało, trzymać się z daleka. Za nabicie klimy trzeba było normalnie zapłacić. W ofercie napisane, że -15 procent na filtry. Oczywiście filtrów nie ma więc ozonowania nie zrobi. Żadnego sprawdzania, nic. Szkoda tylko pieniędzy, lepiej jechać do specjalisty co to naprawdę posprawdza, bo za dobicie normalnie trzeba zapłacić.

Joanna1 month ago

Nie mam zastrzeżeń do wymiany opon. Natomiast miałam do wykorzystanie drugi GRUPON na wymianę oleju, na którą umawiałam się równocześnie ze zmianą opon. Po przybyciu okazało się, że jest to niemożliwe, bo powinnam była przyjechać z włanym olejem i filtrami, o czym nikt mnie nie uprzedził. Olej ewentualnie mogłam dokupić, ale filtrów już nie. Byłam pewna, że warsztat dysponuje materiałami do wykonania usługi. A tu "surprise". Zrezygnowałam.

Arkadiusz2 months ago

RECENZJA Z PRZYJEMNOŚCIĄ. Byłem 1raz ,ale na pewno nie ostatni :) Do.ofert z Groupon podchodzę z dystansem i nie oczekuje za wiele. Tym razem , na tle innych usług, mega mile zaskoczenie ! Testowo wykupiłem sprawdzenie i nabicie klimatyzacji w francuskiej limuzynie. Okazało się, że jest chłodnica dziurawa . Byłem przy teście i sam widziałem. Zero ukrywania, zero pośpiechu, za to działanie i organizacją szefa mega słowne i szybkie. No i najważniejsze, bez naciągania. Ceny jak przed inflacją ;), podane zanim umówiłem na naprawę. Nie działała klimatyzacja. Panowie zdiagnozowali problem naprawili. Rzetelnie i sprawnie i nie kazali iść w łaś. Jak ktoś niedowierza I ma ochotę patrzeć co jest i jak robione ma taką możliwość. Za to respekt. Ja widząc uczciwe ceny, wręcz allegrowe, części i podana cenę za usługę przez ogarniętego właściciela, spokojnie zostawiłem auto na 4 godziny. Po powrocie wszystko zrobione, klima nabita 600gr czynnika , przy okazji uszczelniony układ chłodzenia silnika (gdzie w innym serwisie chcieli za to 500zl) . Trzeba miło podchodzić do Właściciela, zresztą do wszystkich ludzi, a będziesz jak ja wracał z innymi bolączkami auta. Ja się umówiłem na sprawdzenie lub wymianę oleju w skrzyni automatycznej. REASUMUJĄC Jestem bardzo zadowolony. Szybko, sympatycznie. Po raz pierwszy korzystam z usług tego warsztatu i wyjechałem zadowolony. W niedalekiej przyszłości mam jeszcze raz umówić się na wizytę i mam nadzieję, że znowu będzie Ok. Bardzo sympatyczna obsługa 👍Tak wiec polecam serdecznie !!!

Sebastian3 months ago

Wszystko bardzo sprawnie, szybko, profesjonalnie i co równie ważne usługa wykonana punktualnie co do minuty

Volodymyr5 months ago

Wszystko było szybko i profesijne. Polecam.

Maciej5 months ago

Szybko i bezproblemowo. Za pierwszym razem wziąłem opony od innego auta 🙈 ale nie było problemu, umówiłem się na drugi raz i wymienione 🥂

Rafal5 months ago

Jestem zadowolony

Leszek6 months ago

Obsługa bez zarzutu, sprawna i szybka wymiana kół. Korzystam z ich usług już kilka lat.

Pavlo6 months ago

Jak powiedziałem właścicielowi że mam groupon to od razu podejście do klienta zmieniło się na bardzo nie miłe. Nie wiem skąd to wynika ale fak jest faktem.