Menu główne Otwórz menu wyszukiwania

Terma Bania

Rozrywka i czas wolny
Środkowa 181, Białka Tatrzańska, 34-405 Środkowa 181, Białka Tatrzańska Directions
All Hours

About this Business

  • Hours
    Sun-Sat
    09:00 - 22:00

From Our Editors

Rozrywka w parku wodnym i rześkie górskie powietrze to dobry przepis na wypoczynek. Terma Bania to miejsce, w którym dorośli i dzieci mogą oddać się zabawie i zapomnieć o codziennych obowiązkach.

W kompleksie Term Bania dostępnych jest 14 basenów zewnętrznych i wewnętrznych, w tym baseny termalne z temp. wody od 34°C do 38°C, 5 zjeżdżalni, różnego rodzaju sauny i łaźnie oraz grota kamienna z dozownikiem solanki.

Strefa Zabawy to 5 basenów z wodą termalną o temperaturze do 36°C, zjeżdżalniami zewnętrznymi o łącznej długości blisko 300 m, karuzelami wodnymi, armatkami i kaskadami oraz innymi atrakcjami. W Strefie Zabawy zlokalizowano również wodny plac zabaw i wanny z surową wodą siarkową. Strefę Letnią (dostępna w okresie wakacyjnym) tworzą m.in. Mokry Plac Zabaw, Dmuchany Wodny Plac Zabaw, 3-torowy Ślizg Wodny o wspólnej długości ponad 150 m, strefa kąpieli słonecznych, na której rozmieszczono ponad 500 wygodnych leżaków oraz bary. Dmuchany Plac Zabaw to imponującej wielkości wodne miasteczko. Na powierzchni niemal 400 metrów kwadratowych znajdują się baseny, zjeżdżalnie i rynny wodne napełnione wodą termalną, którą w tym celu znacznie się schładza. Do dyspozycji gości oddano również Mokry Plac Zabaw, który w upalne dni cieszy nie tylko najmłodszych. Strefa Letnia jest częścią Strefy Zabawy.

Strefa Relaksu zawiera 6 basenów z wodą termalną o różnej specyfice i zdrowotnych właściwościach. W tym nowe baseny zewnętrzne z wodą o temperaturze do 38°C. Na całej długość linii brzegowej zlokalizowano urządzenia do hydromasażu: dysze oraz leżanki wodno-powietrzne. Nowością jest wodny drink-bar. Od maja dostępne nowe sauny zewnętrzne, studnia do schładzania oraz wytwornica śniegu.

Saunarium to sauna fińska (temp. do 100°C i do 20% wilgotności), łaźnia parowa (temp. do 45°C i do 100% wilgotności), grota kamienna (temp. do 50°C i do 45% wilgotności), sauna Stara góralska (temp. do 60°C i do 35% wilgotności), ruska bania (temp. do 65°C i do 60% wilgotności). Saunarium to również basen z wodą chłodzącą do pływania, basen solankowy z tężnią solankową oraz grota solna. Rytuały saunowe odbywają się zgodnie z harmonogramem w cenie biletu.

Sun-Sat
09:00 - 22:00