/> Euro Jump Leszno - Leszno, LESZNO | Groupon
Brak nowych powiadomień

Gabriela Narutowicza 143, Leszno

Wejście do parku trampolin od 16,99 zł w Euro Jump Leszno (do -55%)

Oferta ograniczona czasowo!
20+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

W parku trampolin można korzystać z 33 trampolin sportowo-wyczynowych, długich, krótkich oraz ścieżek akrobacyjnych, Ninja Parku

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

  • dni korzystania z grouponu: od poniedziałku do niedzieli
  • atrakcje znajdujące się w obiekcie: 33 trampoliny, 3 baseny z gąbkami, 2 ścianki wspinaczkowe, tor przeszkód Ninja Park, Gladiator.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja od stycznia 2020 roku.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Przed wejściem na arenę należy zaopatrzyć się obowiązkowo w antypoślizgowe skarpetki, które można nabyć w kasie.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Wejścia rozpoczynają się o pełnej godzinie zegarowej. Przed wejściem do parku istnieje możliwość zakupu skarpetek antypoślizgowych w cenie 5 zł (dostępne w 5 rozmiarach: 20-23, 24-29, 30-35, 36-40, 41-45). Przed wizytą należy zapoznać się z regulaminem: http://eurojumpleszno.pl/bezpieczenstwo/.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Euro Jump Leszno

Zlokalizowany w Lesznie park trampolin stworzony został z myślą o niezapomnianej rozrywce dla małych i dużych. Tutaj zarówno dzieci, nastolatkowie, jak i dorośli znajdą coś dla siebie. Wśród dostępnych atrakcji wymienić można: 33 trampoliny, w tym 2 wyczynowo-sportowe, 3 baseny z gąbkami, 2 ścianki wspinaczkowe, tor przeszkód Ninja Park, strefę do gry w koszykówkę oraz belkę do zabawy w gladiatora. Na antresoli dostępna jest również kawiarenka z widokiem na park trampolin, w której serwowane są świeżo mielone kawy, herbaty, zimne napoje, ciasta, hot-dogi oraz fit przekąski. Euro Jump Leszno oferuje dodatkowo możliwość organizacji urodzin dla grupy dzieci oraz imprez okolicznościowych.

Więcej informacji na Facebooku.

Euro Jump Leszno

Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy, Trampolina