Este Clinic, Łódź

Este Clinic, Łódź4.38
13 reviews

O Este Clinic

Klinika oferuje kompleksowe usługi z zakresu medycyny estetycznej skoncentrowane na wyszczuplaniu sylwetki i likwidacji tkanki tłuszczowej. Zabiegi proponowane przez Este Clinic przeprowadzane są w oparciu o najnowsze metody nieinwazyjnego modelowania ciała i zaawansowane technologicznie urządzenia. Poza kuracjami wykorzystującymi działanie lipolasera, w komfortowych i przyjaznych wnętrzach kliniki, skorzystać można z zabiegu kriolipolizy czy endomasażu.


Nazwa prawna firmy: Este Clinic Paulina Majewska | Numer rejestracyjny: 369002740 | Kraj rejestracji: Polska | Firma zaświadcza, że jej produkty lub usługi są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa UE.

Recommended For You
Similar Deals

Opinie klientów Groupon

4.38
13 ocen Groupon
100% zweryfikowane opinie

Wszystkie opinie na temat Groupona pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego sprzedawcy. Prośby o wystawienie opinii są wysyłane drogą mailową do klientów, którzy zakupili daną ofertę.

A
Anna
1 ocen
1 opinii
· 11 months ago
Profesjonalne panie.
E
Edyta
26 ocen
16 opinii
· 1 year ago
polecam, profesjonalna obsługa. Punktualnie.
D
Dorota
10 ocen
4 opinii
· 1 year ago
Przemiła Pani,bardzo pomocna w dobieraniu zabiegów.Wszystko szczegółowo wytłumaczyła,dzięki czemu łatwiej było mi podjąć decyzję o kolejnych zabiegach.Mimo znacznej odległości,napewno będę wracała do tego gabinetu.
G
Guest
1 ocen
1 opinii
· 1 year ago
Miły personel,.Uśmiech nie znika z twarzy aż do momentu pożegnania klienta. Uważam,że zabiegi wykonywane są na najwyższym poziomie /a korzystałam z kilku gabinetów/ Jak zdąży się ,że trzeba poczekać kilka chwil zawsze przygotowane jest dla klientek ,,czekadełko,, przepyszna herbatka. Oczywiście,że polecam wybór tego właśnie gabinetu.
T
Tyano
1 ocen
1 opinii
· 1 year ago
Usługa była doskonała. Zadowolona.
G
Guest
1 ocen
1 opinii
· 1 year ago
Bardzo miły personel i przyjemne zabiegi . Wszystko na plus
M
Marzena
1 ocen
1 opinii
· 3 months ago
Przezeń był dla mamy. Niestety nie jest z niego zadowolona. Piling całego ciała nie objął dloni, stóp, ani pośladków. Masaż w zasadzie to takie pomyzianie. Zabieg na twarz bardzo szybki i pobieżny.