Brak nowych powiadomień

Klinika Anna Pikura

ul. Starowiślna 82, Kraków, 31-035 Directions

Oferty (7)

Od naszych edytorów

Salony ekskluzywnej sieci Anna Pikura można znaleźć w największych miastach Polski: we Wrocławiu, Krakowie i Gdyni. Klinika może się pochwalić wysokiej klasy sprzętem kosmetycznym oraz zespołem doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej i specjalistów z zakresu kosmetologii, którzy opracowują zabiegi bazujące na połączeniu walorów kolagenu aktywnego biologicznie z innymi autorskimi propozycjami marki Anna Pikura. Specjaliści wykonują zarówno oryginalne firmowe masaże i klasyczne zabiegi manualne, jak i zabiegi za pomocą zaawansowanych technologicznie urządzeń, wykorzystujących naturalne procesy zachodzące w organizmie. W Klinice stosuje się technologie laserowe (Dual Laser SPTF+), a wykonywane są m.in. liposukcja ultradźwiękowa, dermomasaż, rewitalizacja AP, zabieg Oxyluxe oparty na peelingu wodno-tlenowym i mikrodermabrazja. Lekarze przeprowadzają tu także zabiegi z dziedziny medycyny kosmetycznej.

Na miejscu można też nabyć ekskluzywne kosmetyki z wyselekcjonowanych, naturalnych składników. Łączenie skuteczności biokosmetyków i naturalnych preparatów o dużej skuteczności z autorskimi metodami i technologiami realizowane jest zawsze zgodnie z duchem marki Anna Pikura, z przestrzeganiem zasady naturalności i nieinwazyjności.

Warto wspomnieć, iż Anna Pikura może pochwalić się licznymi nagrodami i wyróżnieniami: „Jakość Roku Złoto”, „Eko Jakość Roku 2011”, „Jakość Roku 2011”, „Jakość Roku Srebro”, „Jakość Roku 2010”.

Nowe promocje:

  • AP MIST Rosarium - Wodna mgiełka do twarzy i ciała z róży białej w cenie 50,00 zł
  • AP MIST Rosarium – 3 opakowania: Zestaw 3x AP MIST Rosarium za 119 zł zamiast 150 zł
  • Douxmatique - Luksusowy całodobowy krem do cery suchej za 199 zł zamiast 300 zł
  • Hyaluronist - Kwas hialuronowy do twarzy, szyi i dekoltu za 149 zł zamiast 169 zł
  • Poetica - Luksusowy krem odmładzający dla skóry dojrzałej za 305 zł zamiast 610 zł
  • Sensation - Suplement Diety 30 kapsułek w cenie 99,00 zł
  • Serenology - Luksusowy krem przeciwzmarszczkowy pod oczy za 149 zł zamiast 300 zł
  • Zestaw DLA PANÓW: Hydrology + AP MIST Rosarium za 249 zł zamiast 350 zł
  • Zestaw KOMPLEKSOWY: Successlogy + Poetica za 499 zł zamiast 910 zł
  • Zestaw SUPER-VIP: Sacrum + Kolagen PLUS + Hyaluronist + Serenology + Kolagen Graphite + AP MIST Rosarium za 1 799 zł zamiast 3 448 zł

Pozostałe promocje dostępne tutaj.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów – szczegóły dostępne TUTAJ.