Brak nowych powiadomień

Sala Zabaw Świat Dory

Bocheńskiego 69, Katowice, ŚLĄSKIE 40-816 Directions

Oferty (4)

Od naszych edytorów

Usytuowana w Centrum Handlowym Załęże sala zabaw to miejsce stworzone po to, aby nauczyć dzieci fascynujących rzeczy i pokazać im nowy wymiar zabawy. Jedną z głównych atrakcji jest interaktywna podłoga, która pozwala maluchom korzystać z 28 interaktywnych gier.

Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowano kolorową przestrzeń, gdzie można wspinać się po schodkach i linkach, przeczołgiwać tunelami, zjeżdżać z 6-metrowej zjeżdżalni, skakać na trampolinie czy nurkować w basenie z piłeczkami. W kąciku malucha na dzieci czekają zaś ogromne klocki z domkiem i bujaczkami.

Rodzice mogą zerkać na swoje pociechy, wypoczywając w kawiarni przy filiżance aromatycznego naparu. Kadra Świata Dory to w pełni przeszkoleni animatorzy, którzy nie tylko czuwają nad bezpieczeństwem dzieci, ale – przede wszystkim – dbają o niezapomnianą atmosferę zabawy i radości. W Świecie Dory można również zorganizować fantastyczne przyjęcie urodzinowe. Smaczne urodziny zapewnia zaś ścisła współpraca z Cukiernią Artystyczną Kiełek.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.