Brak nowych powiadomień

Indeco

Wykonanie dużej szafy w Indeco® – 99,99 zł za groupon zniżkowy wart 900 zł i więcej opcji

Oferta niedługo się kończy!
Do -90%
350+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Szeroki wybór materiałów wykończeniowych. Dodatkowo pomiar, kosztorys, projekt i dojazd do 50 km w cenie

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 49,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 500 zł na wykonanie szafy o szerokości 140 cm do 210 cm,
  • 99,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 900 zł na wykonanie szafy o szerokości od 211 cm do 500 cm.

Indeco®
Właścicielem marki Indeco® Wybrzeże (oraz Szafy na Miarę) jest założony w 1999 roku Propłyt. Specjaliści wykonują dla swych klientów szafy lub garderoby, które nie tylko pozwalają zaoszczędzić miejsce, ale także czynią wnętrze bardziej atrakcyjnym. Szeroki wybór dostępnych materiałów oraz bogactwo wzorów i kolorów sprawiają, że dopasowanie projektu do wystroju mieszkania nie stanowi najmniejszego problemu.

Warto również dodać, że trwałość drzwi przesuwanych oferowanych przez firmę jest potwierdzona przez laboratorium badawcze Indeco®, a klienci na systemy jezdne dostają aż pięć lat gwarancji.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Grouponów nie można łączyć. Szafa musi posiadać co najmniej 2 pary drzwi i wnętrze podzielone na co najmniej 2 części. Przed podpisaniem umowy kwota grouponu odejmowana jest od kosztów realizacji umowy. Pomiar, projekt, koszt materiałów i dojazd do klienta na terenie Trójmiasta i w promieniu 50 km od siedziby firmy w cenie. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: weź ze sobą wydrukowany groupon.  Po zakupie należy dokonać szacunkowej wyceny na stronie www.indecowybrzeze.pl dodając wybrane wnętrze do wybranych drzwi wypełniając formularz z numerem groupona.
Konieczna rezerwacja tel. 507 285 285 z podaniem kodu grouponu w celu umówienia wizyty projektanta. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Indeco

Indeco

Projektowanie wnętrz, Profesjonalny organizator
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.