/> Centrum U7 - Gdynia | Groupon
Brak nowych powiadomień

Świętojańska 133, Gdynia

2 godziny gry w kręgle w Centrum U7 w Gdyni

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Kręgle to pomysł na rozrywkę w gronie znajomych lub rodziny

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

  • możliwość korzystania z baru/bufetu: tak
  • dopłata za wypożyczenie obuwia: 5 zł/ para butów
  • maks. liczba osób, które mogą korzystać z jednego toru: do 10 osób
  • w przypadku opcji 6 – przy zakupie 3 piw 0,5L – każde w cenie 6 zł.
  • przy obiektach dostępne są restauracje Fabryka Pizzy: tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu z wyłączeniem 01-10.06.2019 i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: groupon przeznaczony dla klienta indywidualnego (nie obejmuje dużych grup zorganizowanych, instytucji, firm etc.). 1 osoba może kupić dowolną liczbę grouponów, ale z jednego grouponu na grę w kręgle może skorzystać jednorazowo maks. 10 osób. Oferta nie łączy się z innymi grouponami, promocjami oraz zaproszeniami. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przy każdej wymagana dopłata 5 zł za parę butów do gry. Jednorazowe skarpetki do gry bezpłatnie. Można zrealizować dowolną liczbę kuponów, także w ramach 1 wizyty. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 58 66 22 777 lub 58 66 22 555 (U7 Gdynia) z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum U7

Centrum Sportu i Rekreacji U7 posiada dwa nowoczesne obiekty na terenie Gdańska i Gdyni. Zlokalizowane na gdańskiej Starówce centrum powstało w 1997 roku jako jedna z pierwszych automatycznych kręgielni w Polsce, zbudowane w oryginalnym schronie przeciwlotniczym z czasów II Wojny Światowej. Klub dysponuje 8 nowoczesnymi torami do gry w bowling, 9 profesjonalnymi stołami do gry w bilard (pool) oraz automatami do gry w darta.

Gdyński obiekt natomiast położony jest w centralnym punkcie miasta, w dawnych garażach milicyjnych, tuż przy stacji SMK Wzgórze św. Maksymiliana. W klubie zagrać można w kręgle na profesjonalnych torach wyposażonych w pełni skomputeryzowany system obsługi oraz w bilard na 9-stopowych stołach, a także grę w darts. Obiekt wyposażony jest w telewizory, wygodne sofy i fotele, a także bogato zaopatrzony drink bar.

Przy obiektach znajduje się Fabryka Pizzy – sieć restauracji, założonych w Krakowie - a serwujących specjały kuchni włoskiej.

Więcej informacji o Centrum U7, w tym mapy dojazdowe i cennik znaleźć można tutaj.

Centrum U7

Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy, Kręgle, Sport i rekreacja