Stomatologia Przyszłości

Łódzka 3, Częstochowa, SLĄSKIE 42-202 Directions

Oferty (2)

Od naszych edytorów

Zespół Stomatologii Przyszłości to doświadczeni, wciąż młodzi i kształcący się pod okiem najlepszych specjalistów w kraju lekarze stomatolodzy. Na co dzień pracują w asyście miłych i troskliwych asystentek stomatologicznych. Zarówno lekarze, jak i asystentki oraz higienistki, uczestniczą w wielu indywidualnych kursach praktycznych i szkoleniach medycznych, uzyskując liczne certyfikaty, a zdobytą w ten sposób wiedzę wdrażają w życie, nieustannie podnosząc jakość wykonywanych usług.

Szkolenia, w jakich uczestniczy personel, to nie tylko wykłady, na których prezentowane są najnowsze procedury i urządzenia stomatologiczne zmniejszające inwazyjność zabiegów i minimalizujące ryzyko niepowodzeń, ale przede wszystkim ćwiczenia praktyczne.

Taka forma przekazywania wiedzy to przede wszystkim sposób na skuteczne podnoszenie swoich kwalifikacji i poznanie najnowszych trendów w stomatologii, a ugruntowana w ten sposób wiedza pomaga w przełamaniu bariery psychologicznej związanej ze stosowaniem nowatorskich rozwiązań w leczeniu stomatologicznym. Daje to w efekcie wymierne korzyści w bezpośrednim kontakcie z pacjentem. Dzięki temu pacjenci Stomatologii Przyszłości otrzymują komfortowe leczenie przy wykorzystaniu precyzyjnej diagnostyki, unikalnych procedur medycznych i nowoczesnego sprzętu w ręku zespołu specjalistów.