Norauto Kody Promocyjny

Oszczędzaj na Zakupach w Promocji na Norauto.pl
Oszczędzaj na Zakupach w Promocji na Norauto.pl
SPRAWDŹ

Popularne Kody Promocyjny Norauto na październik 2021

Opis koduRodzajWygasa
Oszczędzaj na Zakupach w Promocji na Norauto.plOferta online27 gru 2021

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w Norauto

Norauto pl banner

Jak wykorzystać oferowany przez Norauto kod promocyjny?

Aby wykorzystać kod zniżkowy, trzeba kliknąć „Pobierz kod” i zapisać znaki, które się pojawią, a następnie podać je przy składaniu zamówienia. Aby użyć oferty online, należy kliknąć „Skorzystaj” a potem „Kup teraz”, żeby przenieść się na stronę sklepu i wykorzystać niższe ceny.

Czy Norauto ma fizyczne sklepy?

Tak, ich listę można znaleźć na stronie firmy.

Czy można zwracać zamówienia z firmy Norauto?

Klienci mogą zwrócić nieuszkodzony zakup bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od jego otrzymania przez wysłanie do Norauto formularza zwrotów, a następnie zwrócenie towaru w ciągu 14 dni od wysłania formularza, który wraz z dalszymi warunkami i instrukcjami znajduje się na stronie zwrotów.

Jak przeprowadzane są dostawy ze strony Norauto?

Za zamówienia można płacić kartą, przelewem elektronicznym, bądź przez system BLIK. Firma oferuje odbiór osobisty i dostawę kurierem DPD. Dalsze informacje są na stronie producenta.

Jak składać reklamacje zamówień ze strony Norauto?

Sklep umożliwia zgłoszenie reklamacji z tytułu rękojmi i gwarancji w sklepach stacjonarnych. W razie wystąpienia wadliwości produktów należy złożyć reklamację. Firma ustosunkuje się wobec reklamacji w ciągu czternastu dni, a w razie pozytywnego rozpatrzenia zwróci pieniądze (za zwrotem towaru i tylko w szczególnych wypadkach), usunie wadę, bądź zastąpi wadliwy produkt nowym. Dalsze informacje i formularz można znaleźć na stronie reklamacji.

Bądź w kontakcie z firmą Norauto

Z konsultantami można się skontaktować dzwoniąc na 22 515 10 02 (pon.-pt. 8-18, sob. 9-16), a także przez formularz.

Śledź trendy z marką Norauto

Norauto jest obecne na platformach Facebook i YouTube, a także prowadzi blog.

1 dostępnych ofert
Jak oceniasz nasze kody rabatowe?

Odkryj Norauto.pl

Norauto to międzynarodowa firma, która od ponad 50 lat oferuje usługi serwisowe dla samochodów i sprzedaje części zamienne i wyposażenie, budując zaufanie klientów jakością obsługi i troską o środowisko naturalne. Posiadacze samochodów osobowych, dostawczych, terenowych i ciężarowych mogą tam naprawić i ulepszyć swoje auta, a przez wydawany przez Norauto kod promocyjny kierowcy mogą tanio cieszyć się najwyższymi standardami i jakością części. Bo życie jest zbyt krótkie, by jeździć złym autem.

Zgarnij więcej oszczędności z Norauto.pl

Klienci chcący nie przegapić żadnych okazji, promocji, czy wyprzedaży oferowanych przez Norauto mogą zapisać się na firmowy newsletter elektroniczny, w którym znajdą o nich regularne informacje. Z kolei wszyscy kierowcy, niezależnie od poziomu technicznej wiedzy, znajdą nowe, wartościowe informacje na prowadzonym przez firmę od 2015 roku blogu, gdzie zamieszczane są częste artykuły z poradami na temat dbania o samochody i dobierania części zamiennych, a także wskazówkami dotyczącymi kultury jazdy czy należytego traktowania opon.

Popularne w Norauto.pl

Norauto oferuje zarówno stacjonarne usługi serwisowe, w tym przeglądy techniczne i przed wyjazdami, jak i szeroki asortyment artykułów samochodowych i części zamiennych, które mogą od razu zostać zamontowane w firmowych serwisach. Szczególną uwagę warto zwrócić na liczne opony samochodowe, a jako ciekawostkę wymienić rowery elektryczne i zasób kosmetyków do samochodu. Znaczna część oferty objęta jest darmową wysyłką, a kiedy wykorzysta się udzielany przez Norauto kod rabatowy również w bardzo konkurencyjnych cenach, w tym w ratach z oprocentowaniem zero procent, dzięki czemu każdy może jeździć w niezrównanym komforcie.

Dostępne dzisiaj

Oferty1