Myprotein Kody Rabatowe

Aktualne Kody Zniżkowe do -70% z Myprotein
Aktualne Kody Zniżkowe do -70% z Myprotein
SPRAWDŹ

Popularne Kody Rabatowe Myprotein na czerwiec 2021

Opis koduRodzajWygasa
Aktualne Kody Zniżkowe do -70% z MyproteinOferta online22 sie 2021

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach w My Protein

My Protein pl banner

Jak wykorzystać oferowany przez My Protein kod rabatowy?

Żeby skorzystać z kodu zniżkowego, trzeba kliknąć „Pobierz kod” i go zapisać, a potem podać przy finalizowaniu zamówienia. Oferty online można obejrzeć, klikając „Skorzystaj” i „Kup teraz”. Wtedy otworzy się strona sklepu i ceny będą od razu niższe.

Jak dostarczone zostanie moje zamówienie z My Protein?

Płacić można kartą lub przez PayPal. 95% zamówień złożonych przed godziną 15 w dni robocze dociera w ciągu 1 dnia. Zamówienia powyżej predefiniowanej sumy są dostarczane gratis.

Jak działają zwroty zamówień z My Protein?

Jeżeli zamówienie nie nosi śladów użytkowania, można je zwrócić w ciągu 14 dni. w tym celu należy złożyć oświadczenie o odstąpieniu umowy i niezwłocznie, a najdalej w ciągu 14 dni, odesłać otrzymane rzeczy. Szczegółowe informacje i warunki są na firmowej stronie zwrotów.

Jak zgłosić reklamację względem rzeczy z My Protein?

W razie otrzymania wadliwego towaru trzeba szybko skontaktować się ze sklepem i dokładnie opisać produkt i wadę, by mógł on ocenić sytuację i ewentualnie obniżyć cenę, zwrócić pieniądze za zwrotem towaru (w ostateczności), usunąć wadę, lub wymienić produkt na sprawny.

Czy My Protein prowadzi sprzedaż stacjonarną?

My Protein nie ma sklepów w Polsce.

Bądź w kontakcie z My Protein

Kontakt z firmą jest możliwy przez wiadomości, które można wysłać z poziomu konta na jej stronie internetowej, a także przez Facebook.

Śledź trendy z My Protein

Sklep My Protein jest dostępny w mediach społecznościowych Facebook, Instagram (@myproteinpl), Twitter (@myproteinuk) i YouTube. Pisze też blog.

1 dostępnych ofert
Jak oceniasz nasze kody rabatowe?

Odkryj Myprotein

Od swoich początków w 2004 My Protein nieustannie się rozwija i obecnie jest nagrodzonym wieloma prestiżowymi brytyjskimi nagrodami komercyjnymi liderem światowego rynku odżywek i sportowej odzieży. Osoby kochające sport i zdrowe odżywianie, a także ci ze specjalnymi potrzebami dietetycznymi mogą wykorzystać rozdawany przez MyProtein kod rabatowy, by nabywać ubrania, odżywki, jedzenie, a także akcesoria, żeby móc uprawiać sporty, osiągać dietetyczne i zdrowotne cele, a także wyglądać i czuć się tak dobrze, jak nigdy.

Zgarnij więcej oszczędności z Myprotein

Komponowany i rozsyłany przez My Protein newsletter donosi o nowościach i wyprzedażach, a otrzymującym go przysługują ekskluzywne okazje niedostępne dla reszty kupujących. Dla klientów dostępny jest firmowy blog, gdzie znajdują się artykuły na liczne tematy związane ze zdrowiem, sportem, stylem życia, i osiąganiem celów dotyczących ciała i wyglądu. Dopełniają tego porady dotyczące odżywiania w zależności od zamierzeń i trybu życia. Z kolei chcącym tylko wypróbować niektóre produkty sklep oferuje tanie próbki.

Popularne w Myprotein

Jak wskazuje sama nazwa, podstawą oferty są odżywki i suplementy diety dla sportowców, body-builderów, i wszystkich chcących żyć zdrowiej i lepiej. Z tych samych powodów, sklep sprzedaje sportowe, wygodne ubrania damskie i męskie, często specjalnie zaprojektowane pod kątem intensywnych ćwiczeń. Za oferowany przez MyProtein kupon można uzyskać głębokie zniżki i atrakcyjne oferty na wiele serii produktów, w tym choćby zaprojektowaną z myślą o kobietach Active Women, czy mającą na celu zbalansowanie diety kolekcję MyVegan.

Dostępne dzisiaj

Oferty1