Cdp Kody Promocyjne

Ta oferta wygasła, ale może nadal działać.

Oferta online

Ostatnie Takie Przeceny w Roku! Cyber Monday już w cdp.pl

SPRAWDŹ
Wygasła
Oferta online

Odkryj Wyjątkowe Promocje na Czarny Piątek w cdp.pl

SPRAWDŹ
Wygasła
Oferta online

Złap Wyjątkowe Okazje - Nadchodzi Black Friday w cdp.pl

SPRAWDŹ
Wygasła
Oferta online

Odkryj Najnowsze Gry w Ofercie cdp.pl

SPRAWDŹ
Wygasła
Oferta online

Bestsellery z cdp.pl

SPRAWDŹ
Wygasła
Oferta online

CYBERPUNK 2077 od 215 zł z cdp.pl

SPRAWDŹ
Wygasła

Popularne Kody Promocyjne Cdp na grudzień 2021

Brak ostatnio wygasłych ofert

Wszystko, co chcesz wiedzieć o zakupach z CDP.pl

CDP pl banner

Jak wykorzystać oferowany przez CDP.pl kod promocyjny?

Aby skorzystać z oferty online, należy kliknąć „Skorzystaj”, zapoznać się z jej treścią, a potem kliknąć na „Kup teraz”, co przenosi na stronę sklepu, gdzie niższe ceny są już wliczone. Aby skorzystać z kodu zniżkowego, należy kliknąć „Pobierz kod” i zapisać wyświetlony ciąg znaków, a następnie podać go przy finalizowaniu zamówienia.

Jak działają dostawy z CDP.pl?

Dostępne są dostawy do kiosków Ruchu, w tym z opcją płatności za pobraniem przy odbiorze, a także, przy przedpłacie dostawy kurierskie za pośrednictwem firmy Fedex. Na terenie Unii Europejskiej możliwa jest dostawa przez kuriera międzynarodowego.

Jak zwrócić zamówienie z CDP.pl?

W ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki klient ma prawo na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny, o ile przedmiot umowy kupna nie jest zniszczony i nie nosi śladów użytkowania. W przypadku gier, filmów i płyt obejmuje to otwarcie opakowania. Procedurę zwrotu zaczyna się wysłaniem deklaracji odstąpienia od umowy na kontakt@cdp.pl. Dalsze warunki i adresy znajdują się na stronie sklepu.

Jak złożyć zażalenie na jakość produktów z CDP.pl?

Jeżeli odkryta zostanie wada produktu CDP.pl w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, należy złożyć reklamację na adres kontakt@cdp.pl, najlepiej z dołączonym dowodem wady. CDP.pl ustosunkuje się wobec reklamacji w ciągu czternastu dni. Dalsze informacje i adresy można znaleźć na stronie sklepu.

Czy CDP.pl oferuje zniżki?

Tak, dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Dalsze informacje można znaleźć na dedykowanej stronie.

Bądź w kontakcie z CDP.pl

Z obsługą klienta CDP.pl można się skontaktować dzwoniąc pod +48 222 626 222 bądź pisząc pod kontakt@cdp.pl lub na:
Merlin Commerce Sp. Z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
Budynek Gamma
02-305 Warszawa

Śledź trendy z CDP.pl

CDP.pl obecne jest na platformach Facebook i Twitter (@cdppl), a także prowadzi blog o grach wideo.

0 dostępnych ofert
Jak oceniasz nasze kody rabatowe?

Odkryj cdp.pl

Założony przez CD Projekt, twórców legendarnego „Wiedźmina”, CDP.pl to przyjazny sklep internetowy, który łączy dziedzictwo Merlina z know-how i nowoczesnością CDP, a także unikatowym doświadczeniem wynikającym z wydania tysięcy gier i setek filmów, niezrównanej znajomości polskiego rynku rozrywki. Przez oferowany przez CDP kod promocyjny bez zbędnego wydatku można korzystać ze sklepu nagrodzonego na PayU Lab Awards za doskonałość w dziedzinie eCommerce i mieć na wyciągnięcie ręki rzeczy wydawane na każde medium, na każdą platformę, na każdy gust.

Zgarnij więcej oszczędności z cdp.pl

Misją CDP.pl jest zbudowanie sklepu idealnego, który jest przyjaznym miejscem do robienia codziennych zakupów. Dla komfortu i satysfakcji użytkowników, sklep oferuje newsletter, aby utrzymać pod kontrolą falę nieustannych promocji i wyprzedaży i nie przegapić żadnej świetnej oferty, zapewnia zniżki dla dużych rodzin, aby nie musiały martwić się cenami i mogły skupić na radości wypływającej z kultury, a także blog wyrażający myśli i wrażenia odziedziczonej po CDP społeczności graczy-pasjonatów, do której można dołączyć.

Popularne w cdp.pl

CDP.pl oferuje wszystko, co sprzedawały CDP i Merlin, i więcej. W asortymencie są teraz najnowsze gry i klasyki gamingu, filmy na DVD, Blu-Ray, muzyka, sprzęt, w tym konsole, gadżety, gry planszowe, audiobooki i ebooki, a nawet odzież pozwalająca wyglądać dobrze i pochwalić się uwielbieniem ulubionej gry czy uniwersum. Wykorzystując zapewniony przez CDP kod rabatowy, każdy może bez problemu i tanio cieszyć się najwyższych lotów rozrywką, a takie w końcu było marzenie, które przyświecało twórcom sklepu.

Dostępne dzisiaj