WySpa Masażu i Estetyki Ciała

Relaksujący rytuał spa od 89,99 zł i więcej opcji w salonie WySpa Masażu i Estetyki Ciała w Gdyni (do -58%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -50%
34 Opinii

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Szczegóły:

  • czas trwania: 80 minut (Body relaks) lub 90 minut (rytuał czekoladowy)
  • Body relaks (peeling + masło shea) – zabieg skierowany do kobiet i mężczyzn. W jego ramach wykonywany jest peeling solny, który pozwala na oczyszczenie i odświeżenie skóry przed kolejnymi etapami rytuału. Następnie na ciało zostaje nałożona maska, a później wykonywany jest masaż masłem shea, który wpływa na odnowienie bariery lipidowej skóry.
  • Rytuał czekoladowy – zabieg przeznaczony dla osób z suchą skórą, chcących poprawić jej koloryt. Oprócz właściwości nawilżających i wygładzających, ma także działanie antycellulitowe oraz wyszczuplające. W efekcie skóra jest nie tylko wypielęgnowana, ale także jędrna.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Nie ma możliwości realizacji usługi w lipcu 2019 (remont).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 511 699 090 z podaniem kodu zabezpieczającego groupon. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

WySpa Masażu i Estetyki Ciała


Pasja do masażu i relaksu była głównym czynnikiem założenia gdyńskiego salonu, w którym doświadczeni specjaliści dbają o wyjątkowe samopoczucie swoich klientów. Spotkać tu można szeroki zakres technik masażu, a także terapii i rytuałów, z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków marki Organique. Dodatkowo w ofercie znajdują się też sesje modelowania sylwetki, depilacja woskiem lub laserowa, pielęgnacja dłoni czy stóp, a także zabiegi dla panów.

WySpa Masażu i Estetyki Ciała

Spa, Day spa
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.