Wyciąg Narciarski Ski Siglany Wisła

Stok narciarski: karnet 6-godzinny dla 1 osoby (49,99 zł) lub rodzinny (od 99,99 zł) w Ski Siglany Wisła (do -31%)

Do -31%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Narty czy snowboard to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu z całą rodziną

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócieSzczegóły:

 • oferta dotyczy: karnetu 6-godzinnego od momentu odbicia w bramce wejściowej Ośrodka (przetrwa na traktowanie w godz. 16-17 nie wydłuża czasu karnetu)
 • naśnieżanie stoku: sztuczne
 • miejsce parkingowe: 50 metrów od stoku
 • wypożyczenie sprzętu: tak
 • możliwość zostawienia dziecka z trenerem/opiekunem: tak
 • dodatkowe opłaty za kartę/karnet: 10 zł (kaucja zwrotna)
 • restauracja w pobliżu: Siglanówka (na terenie ośrodka)
 • oświetlenie stoku: tak

Informacje o wyciągach:

 • Wyciąg orczykowy Siglany I: długość 500 m. Różnica poziomów 93 m. Przepustowość 846 os./godz. Trasy zjazdowe o różnym stopniu trudności.
 • Wyciąg orczykowy Siglany II: długość 250 m. Różnica poziomów 43 m. Przepustowość 891 os./h. Trasa zjazdowa łatwa przeznaczona dla początkujących i dzieci.

 • Kamery ze stoku: tutaj.
 • Mapka: tutaj.
 • Szkoły narciarskie: tutaj.

Gdzie warto udać się na zimowy urlop lub ferie? Jak ciekawie i aktywnie spędzić wolny czas z rodziną i przyjaciółmi? Jaki oryginalny prezent walentynkowy sprawić ukochanej? Miłośnicy gór i sportów zimowych mogą znaleźć odpowiedź na te i inne pytania, korzystając z oferty wiślańskiego skipassu Ski Siglany Wisła. Zlokalizowany w malowniczym zakątku Beskidów stok oferuje wszystko, co niezbędne do dobrej zabawy na trasach zjazdowych. Odpowiednia infrastruktura, drewniana karczma, w której można się posilić po intensywnym szusowaniu, a także fachowa i życzliwa obsługa to tylko część dostępnych usług. Warto dodać, że jazda na nartach to sport przyjemny, dobry dla zdrowia, kondycji, psychiki i dostępny zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Warunki


Groupon ważny do 31.03.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Stok narciarski czynny codziennie w godz. od 8 do 21 (w sezonie zimowym). Kaucja zwrotna za karnet wynosi 10 zł (zwrot w kasie stoku). Rezerwacja nie jest wymagana.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wyciąg Narciarski Ski Siglany Wisła


Zimowe szaleństwo rozpocząć się może w jednym z najpopularniejszych kurortów górskich w Polsce, czyli w Wiśle. To właśnie tutaj, 2 km od centrum Wisły w dzielnicy Wisła Kopydło funkcjonuje wyciąg narciarski Ski Siglany, oferujący szerokie trasy zjazdowe z wyposażoną obok wypożyczalnią sprzętu narciarskiego, a także doświadczonym serwisem. Zjazdy posiadają różne stopnie trudności, dzięki czemu zabawa na stoku przeznaczona jest dla całej rodziny. Ponadto na miejscu dostępni są instruktorzy jazdy dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z nartami lub snowboardingiem.

Tuż przy obiekcie znajduje się bezpłatny parking oraz restauracja Siglanówka z kominkiem i widokiem na wyciągi.

Wyciąg Narciarski Ski Siglany Wisła

Sport i rekreacja, Narciarstwo i snowboarding, Atrakcje dla dzieci
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.