zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem FAJNIE25. Dziś koniec.

White & Beauty Warszawa

ul Lwowska 10/2, Warszawa

Laserowe wybielanie zębów od 129 zł w gabinecie White & Beauty

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code FAJNIE25. Ends 6.10.
Użyj kodu

Wyróżniki

Specjalistyczny zabieg, który pozwala rozjaśnić zęby o kilkanaście tonów w ciągu jednej wizyty

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
D
Dan
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
7 dni temu
To nie jest wybielanie lampą beyond z efektem 6-18 miesięcy. Musialem dopłacić za lepszą lampę 110 złna miejscu.
P
Piotr
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 27, 2022
Pani powiedziała że to wybielenie jest utrzymane od 3 do 6 miesięcy a nie tak jak jest napisane na grouponie od 6 do 18 miesięcy. Zaproponowała dopłacić aż 150zł żeby mieć lepszą lampę i efekt do nawet 2 lat. Chyba trochę przepłaciłem. Efekt nie powala. Zęby do połowy białe, takie ślaczki. Pani odpowiedziała że taki kolor mają moje zęby i inaczej się nie da.
B
Beata
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 6, 2022
Wszystko super! Widać sporą zmianę. Miła obsługa. Polecam :)
L
Luiza
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 29, 2022
Widać różnicę
M
Marta
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 25, 2022
Serdecznie polecam, fantastyczny efekt wybielania,nie spodziewałam się aż takiego rezultatu,miła kompetentna obsługa,satysfakcja w 100% :-)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: do 45 minut
  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 1
  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka
  • konsultacja w cenie: tak

Dodatkowe informacje:

Nowoczesna formuła preparatów oraz wysoka klasa urządzeń dostępnych w salonie wpływają na szybkie efekty wybielania. Na zęby nakładany jest żel, który przez 15 minut poddawany jest działaniu niebieskich promieni o długości fal 480-520 nm – proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty.

Specjalna formuła preparatu powoduje szybkie utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat. W efekcie dochodzi do rozjaśnienia zębów nawet o 13 tonów w ciągu jednej wizyty. Sam zabieg może być wykonywany nawet przez osoby z nadwrażliwymi zębami. Innowacyjna formuła żelu nie zawiera nadtlenku wodoru. Efekt wybielania utrzymuje się od 6 do 18 miesięcy.

Zabieg jest polecany osobom palącym papierosy oraz pijącym dużo kawy, herbaty, wina i napojów gazowanych. W trakcie jego trwania personel dokładnie tłumaczy, jak dbać o zęby, żeby jak najdłużej cieszyć się białym uśmiechem, nie rezygnując z dotychczasowego trybu życia.

Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, duże uszkodzenia szkliwa, parodontoza, której towarzyszy zapalenie dziąseł lub zły stan dziąseł, aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, choroby zębów lub odsłonięte korzenie, ubytki, choroby dziąseł, nowotwór skóry, sztuczne zęby, korony, licówki, mosty, nadciśnienie i/lub kołatanie przedsionków serca.

Po zabiegu zalecany jest zabieg remineralizacji, aby zabezpieczyć zęby dodatkową warstwą szkliwa. O szczegóły należy zapytać w salonie.

Warunki

Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, duże uszkodzenia szkliwa, parodontoza, której towarzyszy zapalenie dziąseł lub zły stan dziąseł, aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, choroby zębów lub odsłonięte korzenie, ubytki, choroby dziąseł, nowotwór skóry, sztuczne zęby, korony, licówki, mosty, nadciśnienie i/lub kołatanie przedsionków serca.. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 578 899 920. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

White & Beauty Warszawa

White & Beauty to największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w wybielaniu zębów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, usługi świadczone są na wysokim poziomie. Potwierdzić może to wiele wyróżnień zdobytych przez firmę, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji oraz 100 000 zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług White & Beauty od początku działalności firmy. Salony dostępne są w takich miastach jak: Poznań, Łódź, Warszawa i Kraków.