Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

al. Zwycięstwa 257 lok. III, Gdynia

Strzyżenie i modelowanie (59,99 zł) z odbudową keratyną (109,99 zł) i więcej w Wel Studio Fryzjerskie w Gdyni (do -45%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na subtelne podkreślenie atutów urody i odbudowę zniszczonych włosów

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Pakiet fryzjerski:

  • 59,99 zł zamiast 70 zł za strzyżenie z myciem i modelowaniem,
  • 109,99 zł zamiast 190 zł za opcję 1. + odbudowa keratyną,

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu z wyłączeniem okresu od 9.12.-31.12.2019 i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Godziny otwarcia salonu: 10-18. Koloryzacja obejmuje farbowanie na 1 kolor.
Konieczna rezerwacja wyłącznie tel. 571 459 953 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wel Studio Fryzjerskie

Salon oferuje kompleksową metamorfozę fryzury damskiej i męskiej, tak subtelną, jak i diametralną. Jej początkiem może być cięcie, które uwydatni rysy twarzy. Koloryzacja lub balejaż widocznie podkreśli karnację, a keratynowa odbudowa albo sauna z ampułką i maską regenerującą odżywi suche i zniszczone włosy. Studio warto odwiedzić zwłaszcza przed ważną imprezą, by tutejsi styliści wykonali fryzurę okolicznościową, która nie ujdzie niczyjej uwadze.