zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TIKTAK między 16 a 22.

Viol Medica

ul. św. Rocha 5 lokal 25, Białystok

Drenaż limfatyczny na wybrane partie w Viol Medica (do -60%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg może usprawnić krążenie limfy, zapobiegać jej zastojowi; działanie detoksykujące, zmniejszenie obrzęków, cellulitu i więcej

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: masaż BOA (drenaż limfatyczny)
  • partie ciała: biodra, pośladki, ramiona, nogi,

Zabieg BOA MAX to sposób na wymodelowanie nóg, bioder, pośladków, ramion a także pozbycie się obwisłej skóry oraz cellulitu. Dzięki specjalnie skonstruowanym rękawom (wypełnianym powietrzem pod ciśnieniem), powstają fale uciskowe, które wpływają na pobudzenie krążenia limfy. W czasie zabiegu delikatny nacisk wywierany jest na stawy skokowe, łydki, kolana, pośladki aż do talii. Po zabiegu można odczuwać odprężenie i ożywienie ciała, zaś obrzmienia i obrzęki nóg mogą zostać zredukowane (wraz z uczuciem ociężałości).

Przeciwwskazania: nietolerancja zabiegu przez pacjenta, świeża zakrzepica żylna, zaawansowane żylaki kończyn dolnych, zaawansowana niewydolność krążenia z masywnymi obrzękami podudzi, zaburzenia krążenia tętniczego, miażdżyca zarostowa tętnic kończyn dolnych, stany zapalne węzłów chłonnych, zakażenia i owrzodzenia skóry, aktywna choroba nowotworowa (przeciwwskazania względne).

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 674 941. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek w godz. 8-16. Klienci kupują jednorazowo kombinezon zabiegowy, który kosztuje 15 zł i juz z nim przychodzą na kolejne zabiegi. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Viol Medica

Działający na terenie Białegostoku gabinet oferuje swoim klientom bogaty wybór zabiegów kosmetycznych i pielęgnujących. Doświadczony personel Viol Medica przeprowadza zabiegi m.in. drenażu limfatycznego, fali uderzeniowej, masażu próżniowego. Warto dodać, iż na miejscu można zdecydować się na jeden z wielu dostępnych masaży.