Viol Medica

ul. św. Rocha 5 lokal 25, Białystok

Drenaż limfatyczny na wybrane partie w Viol Medica (do -60%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg może usprawnić krążenie limfy, zapobiegać jej zastojowi; działanie detoksykujące, zmniejszenie obrzęków, cellulitu i więcej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Janusz
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 5, 2023
Jestem bardzo zadowolony z masażu sportowego, a nie był to mój pierwszy masaż o tym charakterze, przy okazji następnego urlopu nie omieszkam z powrotem tam zawitać:)
S
Seweryn
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 22, 2022
Polecam wszystkim, szybko i sprawnie umówiona wizyta i z dużym doświadczeniem . Jest różnica po masażu . Polecam P. Natalię , wykwalifikowany personel .Pozdrawiam serdecznie , Seweryn . Wesołych Świąt !!!
A
Agnieszka
4 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 15, 2022
Masaż rewelacyjny, po nim od razu człowiek czuje się zdrowszy i zrelaksowany :)

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: masaż BOA (drenaż limfatyczny)
  • partie ciała: biodra, pośladki, ramiona, nogi,

Zabieg BOA MAX to sposób na wymodelowanie nóg, bioder, pośladków, ramion a także pozbycie się obwisłej skóry oraz cellulitu. Dzięki specjalnie skonstruowanym rękawom (wypełnianym powietrzem pod ciśnieniem), powstają fale uciskowe, które wpływają na pobudzenie krążenia limfy. W czasie zabiegu delikatny nacisk wywierany jest na stawy skokowe, łydki, kolana, pośladki aż do talii. Po zabiegu można odczuwać odprężenie i ożywienie ciała, zaś obrzmienia i obrzęki nóg mogą zostać zredukowane (wraz z uczuciem ociężałości).

Przeciwwskazania: nietolerancja zabiegu przez pacjenta, świeża zakrzepica żylna, zaawansowane żylaki kończyn dolnych, zaawansowana niewydolność krążenia z masywnymi obrzękami podudzi, zaburzenia krążenia tętniczego, miażdżyca zarostowa tętnic kończyn dolnych, stany zapalne węzłów chłonnych, zakażenia i owrzodzenia skóry, aktywna choroba nowotworowa (przeciwwskazania względne).

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 881 214 348. Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek w godz. 8-16. Klienci kupują jednorazowo kombinezon zabiegowy, który kosztuje 15 zł i juz z nim przychodzą na kolejne zabiegi. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Viol Medica

Działający na terenie Białegostoku gabinet oferuje swoim klientom bogaty wybór zabiegów kosmetycznych i pielęgnujących. Doświadczony personel Viol Medica przeprowadza zabiegi m.in. drenażu limfatycznego, fali uderzeniowej, masażu próżniowego. Warto dodać, iż na miejscu można zdecydować się na jeden z wielu dostępnych masaży.