Usługi Kosmetyczne Vena

Ciasna 5a, Gdańsk

Makijaż permanentny brwi metodą microblading w Usługi Kosmetyczne Vena (do -51%)

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:2 dni 23:31:26
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Metoda microblading pozwala zrekonstruować brwi poprzez naturalne nałożenie barwnika, co dodaje uroku twarzy

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • metoda: microblading
  • korekta: nie jest ujęta w cenie zabiegu
  • znieczulenie: w cenie zabiegu

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod groupon oraz kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 165 440. Uzupełnienie barwnika od 2 do 5 tyg. od momentu zabiegu w cenie 150 zł. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Usługi Kosmetyczne Vena

O urodę można dbać na wiele sposobów, jednym z nich jest wizyta w gabinecie Vena, gdzie dyplomowana kosmetyczka pomaga w indywidualnym doborze zabiegów pielęgnacyjnych.

W codziennym pośpiechu, gdy liczy się każdą minutę, można nie tracić czasu na robienie i zmywanie makijażu. Makijaż permanentny jest wybawieniem dzisiejszych aktywnych kobiet, które cały dzień i w każdej sytuacji zawsze chcą być perfekcyjne. Makijaż ten jest rodzajem płytszego tatuażu, który polega na wprowadzeniu barwnika w naskórek za pomocą specjalnego urządzenia ze sterylną jednorazową igłą. Ponieważ naskórek ma naturalną zdolność do złuszczania się i regeneracji, po pewnym czasie makijaż zanika. W zależności od wybranej metody, nasycenia koloru barwnika, a także typu skóry i jej osobniczych cech, makijaż permanentny utrzymuje się ok. 2-5 lat. Najwyżej cenionym przez kobiety jest makijaż brwi i oprawy oczu, odpowiednio dobrany do kształtu twarzy, a także kolorytu cery, daje możliwości korekty i podkreślenia urody.