Brak nowych powiadomień

Ciasna 5a, Gdańsk

Stylizacja brwi farbką ELAN za 19,99 zł i więcej w Gabinecie Kosmetycznym Vena w Gdańsku (-50%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -50%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Nowoczesna metoda farbowania brwi i rzęs pozwoli rozwiązać problem codziennego makijażu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Katarzyna
4 Oceny3 reviews
lipiec 3, 2019
Polecam.
K
Katarzyna
4 Oceny3 reviews
maj 17, 2019
Polecam.

W skrócie

Oferta

  • 29,99 zł zamiast 60 zł za stylizacja brwi farbką ELAN

Stylizacja brwi obejmuje:

  • regulację,
  • dobór kształtu,
  • modelowanie,
  • nadanie koloru brwi farbką,
  • odżywianie olejkiem.

Oferta kierowana dla kobiet i mężczyzn.

Wykorzystywana w trakcie zabiegu farbka ELAN pozwala na równomierne farbowanie brwi i rzęs w wybranym kolorze, który utrzymuje się na włoskach do miesiąca (na skórze przez 1-2 tygodnie). Zawarte w preparacie barwniki pomagają w optycznej poprawie grubości i korekcji kształtu brwi. Co więcej, farbka ELAN wpływa pozytywnie na nawilżenie i odżywienie skóry, zwiększając jej elastyczność oraz stymulując mieszki włosowe do wzrostu włosów brwiowych.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Brak możliwości realizacji grouponu w dniach 18.08.2020-28.08.2020
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 165 440 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Gabinet Kosmetyczny Vena

O urodę można dbać na wiele sposobów, jednym z nich jest wizyta w gabinecie Vena, gdzie dyplomowana kosmetyczka pomaga w indywidualnym doborze zabiegów pielęgnacyjnych.

W codziennym pośpiechu, gdy liczy się każdą minutę, można nie tracić czasu na robienie i zmywanie makijażu. Makijaż permanentny jest wybawieniem dzisiejszych aktywnych kobiet, które cały dzień i w każdej sytuacji zawsze chcą być perfekcyjne. Makijaż ten jest rodzajem płytszego tatuażu, który polega na wprowadzeniu barwnika w naskórek za pomocą specjalnego urządzenia ze sterylną jednorazową igłą. Ponieważ naskórek ma naturalną zdolność do złuszczania się i regeneracji, po pewnym czasie makijaż zanika. W zależności od wybranej metody, nasycenia koloru barwnika, a także typu skóry i jej osobniczych cech, makijaż permanentny utrzymuje się ok. 2-5 lat. Najwyżej cenionym przez kobiety jest makijaż brwi i oprawy oczu, odpowiednio dobrany do kształtu twarzy, a także kolorytu cery, daje możliwości korekty i podkreślenia urody.