Terenmania

Przejazd off-road od 299,99 zł z Terenmanią

Wybierz opcję

Wyróżniki

.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Małgorzata
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 11, 2021
Mąż był zadowolony z prezentu, jechałam z nim było ekscytująco. Polecam
E
Ewelina
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 3, 2021
Udany prezent, można sprawdzić swoje umiejętności w terenie, adrenalinka, fajny pilotujący- ogółem godne polecenia
M
Mariusz
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 21, 2021
Niesamowita przygoda i super atrakcja, polecam.

O tej ofercie

.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509 099 289. Miejsce realizacji grouponu ustalane podczas rezerwacji. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Terenmania

Osoby zafascynowane motoryzacją, a przy tym spragnione pozytywnych wrażeń i ekstremalnych emocji, mogą zapewnić sobie dużą dawkę adrenaliny dzięki jazdom off-road. Okazję taką daje firma Terenmania, która specjalizuje się w organizacji przejazdów samochodami terenowymi dla klientów indywidualnych i firm. W swojej ofercie posiada również kompleksową obsługę imprez integracyjnych, szkoleń, konferencji oraz imprez i pikników na terenie całego kraju.