Brak nowych powiadomień

Szkoła Policealna Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie

Kurs stylizacji paznokci (219 zł), wizażu (269 zł) lub fryzjerstwa (299 zł) w Szkole Policealnej Wizażu i Stylizacji

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Kursy kończą się uzyskaniem certyfikatu upoważniającego do pracy w zawodzie

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Podobno by zmienić świat, trzeba najpierw zacząć od siebie. Dodaj swojemu otoczeniu barw i pożądanych kształtów w myśl mądrego porzekadła, zapisując się na kurs w Szkole Policealnej Wizażu i Stylizacji z dzisiejszym grouponem.

Oferta

299 zł za 30-godzinny pięciodniowy kurs wizażu I stopnia, zakończony zaświadczeniem MEN i dyplomem lub 14-godzinny kurs stylizacji paznokci 3 metodami: żelową, akrylową i hybrydową – 2 dni x 7 godz. zegarowych.

  • 30-godzinny kurs wiżażu I stopnia: podstawowa wiedza z zakresu wizażu – 5 dni x 6 godz. zegarowych.

  • 14-godzinny kurs stylizacji paznokci 3 metodami: żelową, akrylową i hybrydową – 2 dni x 7 godz. zegarowych.

Szkoła Policealna Wizażu i Stylizacji
Rzeszowska szkoła od lat specjalizuje się w doszkalaniu dorosłych w tematyce wizażu i stylizacji, by umożliwić im dbałość o urodę w zaciszu domowym albo wzbogacenie CV i zwiększenie szans na rynku pracy. W ofercie placówki jest kilka rodzajów kursów, które można odbyć w trybie weekendowym lub w ciągu tygodnia w godz. porannych i popołudniowych. Na wstępie szkolenia poświęconego stylizacji paznokci metodą żelową, akrylową i hybrydową kursanci zetkną się z teorią. Poznają podstawowe zagadnienia dotyczące każdej ze stylizacji oraz zasady pracy z klientem. Gdy już ten etap będą mieć za sobą, przyjdzie czas na właściwą praktykę z wykorzystaniem zapewnionych przez szkołę profesjonalnych kosmetyków firm IBD, SunnyNails, La Femme, Peggy Sage i innych. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzyma dyplom i certyfikat umożliwiający pracę w zawodzie.

Natomiast szkolenie I stopnia na temat wizażu rozpocznie się przybliżeniem warsztatu pracy wizażysty oraz analizą twarzy i analizą kolorystyczną. W dalszej kolejności przyjdzie czas na zgłębienie wiedzy na temat rodzajów cery, a następnie zgrabne przejście do klasyfikacji i doboru kosmetyków oraz eksperymentów z kolorem. Kursanci będą mieć do dyspozycji produkty czołowych światowych marek, m.in. Kryolan, Peggy Sage, Gosh, Max Factor, Astor i Inglot. Kluczowym punktem będzie jednak zwieńczona certyfikatem praktyka, która upoważni kursantów do pracy w zawodzie.

Z kolei podczas kursu fryzjerstwa będzie można odkryć wszystkie sekrety włosów, poznać ich strukturę i właściwości. Uczestnicy szkolenia nauczą się właściwie myć włosy, wykonywać relaksujący masaż skóry głowy i nakładać preparaty pielęgnacyjne. Ponadto dowiedzą się wszystkiego na temat analizy fryzur, technik strzyżenia, a także używanych do niego narzędzi. Wisienką na torcie będzie nauka stylizacji – modelowanie, tapirowanie i fantazyjne upięcia. Zdobycie pracy w salonie fryzjerskim ułatwią uzyskane po kursie dyplom i zaświadczenie MEN.

Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Warunkiem uruchomienia kursu jest uzbieranie grupy 8 osób. Kursy odbywają się w godzinach porannych i popołudniowych (ustalane indywidualnie). Po zakończeniu uczestnicy otrzymują dyplom wraz z zaświadczeniem MEN. Materiały szkoleniowe w cenie.
Konieczna rezerwacja tel. 17 873 17 41 w ciągu 1 miesiąca od zakupu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szkoła Policealna Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie

Szkoła Policealna Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie

Zajęcia, Kurs akademicki
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.