Studio Zdrowia Dietering

Catering dietetyczny z dostawą: 3-dniowa dieta od 130,99 zł i więcej w Studiu Zdrowia Dietering – wiele lokalizacji

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

295 Opinii

TZ

Teresa Z. · 2 reviews
· Redeemed 8 lutego 2018
Polecam tą firmę z czystym sumieniem. Pyszne posiłki, wszystko świeże i urozmaicone. Dostawa terminową. Korzystałam z diety doktor Dąbrowskiej. Dużo pysznego jedzenia nie przypuszczałam że można tyle potraw zrobić z warzyw. Schudłam 7kilo w 10 dni. Teraz jestem na diecie śródziemnomorskiej. Przepyszne jedzenie .Polecam bardzo. Teresa z.

JN

JULIA N. · 1 reviews
· Redeemed 26 stycznia 2018
Bardzo dobre jedzenie

AM

Agnieszka M. · 3 reviews TOP REVIEWER
· Redeemed 25 stycznia 2018
Świeże, urozmaicone a przede wszystkim smaczne posiłki. Wszystko na czas i posilki wegeterianskie są naprawdę wegeterianskie, a nie jak to się zdarza w innych firmach kiełbasa w zupie albo kurczak w warzywach... Dieta, która sprawia przyjemność ;) serdecznie polecam

W skrócie


Sprawdzić inne lokalizacje tutaj

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Wybierz 1 z 20 opcji

Dieta 1000 lub 1200 kcal – dieta śródziemnomorska, wegetariańska, bez ryb:

 • 130,99 zł za 3-dniowy catering,
 • 215,99 zł za 5-dniowy catering,
 • 409,99 zł za 10-dniowy catering,
 • 605,99 zł za 15-dniowy catering,
 • 1199,99 zł za 30-dniowy catering.

Dieta 1500, 1800 lub 2000 kcal – dieta śródziemnomorska, wegetariańska, bez ryb :

 • 130,99 zł za 3-dniowy catering,
 • 225,99 zł za 5-dniowy catering,
 • 439,99 zł za 10-dniowy catering,
 • 655,99 zł za 15-dniowy catering,
 • 1299 zł za 30-dniowy catering.

Opcje dostępne z podziałem na 2 grupy miast:

 • miasta z grupy nr 1: Rzeszów, Kielce, Radom, Lublin, Warszawa, Kraków, Katowice, Gliwice, Zabrze, Mikołów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Tychy, Sosnowiec, Jaworzno, Zakopane, Nowy Targ,
 • miasta z grupy nr 2: Wrocław, Opole, Łódź, Poznań, Częstochowa.

Przykładowe menu:

 • śniadanie – owsianka pod owocowo-jogurtową pierzynką,
 • drugie śniadanie – sałatka caprese,
 • obiad – omlet gryczany z warzywami (wersja wegetariańska) lub rolada z szynki ze szpinakiem i rodzynkami (wersja mięsna) + purée z młodych ziemniaków,
 • podwieczorek – deser witaminowy bez dodatku cukrów i aspartamów,
 • kolacja – sałatka z kuchni marokańskiej z nutką kolendry.

Pełne menu dostępne jest tutaj.

Inna przykładowa oferta dostępna tutaj

Inna przykładowa oferta dostępna tutaj

Inna przykładowa oferta dostępna tutaj

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: w przypadku zakupienia więcej niż 1 grouponu możliwość dostawy w tę samą lokalizację wyłącznie o tej samej godzinie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo zgodnie z treścią formularza. Konieczna rezerwacja mailowa zgodnie z instrukcją. Rezerwacji terminu dostawy można dokonywać z min. 2-dniowym wyprzedzeniem od pon. do pt. w godz. 8-18. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Catering zweryfikowany pod względem pozwolenia na przygotowywanie cateringu dietetycznego przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny - zgodnie z treścią art. 63 ust 1 Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz art. 61 i art. 62 Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia organem właściwym w sprawach zatwierdzania w/w zakładów jako Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny, właściwy ze względu na siedzibę zakładu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Studio Zdrowia Dietering


Nieprawidłowe odżywianie może być przyczyną 80 różnego rodzaju chorób, powodować dysfunkcje organów i złe samopoczucie. W przypadku braku czasu na zakupy i przygotowywanie pełnowartościowych posiłków warto zdać się na ekspertów ze Studia Zdrowia Dietering. Pod wskazany adres dostarczają dania na bazie naturalnych i świeżych produktów, kupowanych u lokalnych dostawców, a ich smak podkreślają przyprawy i dodatki ze sklepów ze zdrową żywnością.

Do wyboru są dania kuchni śródziemnomorskiej, wegetariańskie, jak również pozbawione ryb i owoców morza, skomponowane przez specjalistów, a zbilansowane pod względem zawartości witamin i składników mineralnych. Co więcej, istnieje możliwość kontaktu z dietetykiem, który pomaga dobrać odpowiednią kaloryczność diety. Warto dodać, że studio posiada wdrożony system kontroli HACCP, dzięki czemu posiłki spełniają wymogi najwyższej jakości.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.