Strefa Terapii ''Relaxare''

Topolowa 24, Dąbrowa Górnicza

Do 34% zniżki na: Masaż - drenaż limfatyczny w firmie Strefa Terapii ''Relaxare''

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code DUO20. Ends 5.12.
Użyj kodu
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Skuteczny zabieg, który oprócz walorów zdrowotnych pozwala się zrelaksować

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Marzena
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 18, 2022
Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Niesamowite doznania. Już po pierwszym zabiegu czułam się odprężona,jakby cały ciężar zniknął. Polecam.
J
Jadwiga
31 Oceny30 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 12, 2022
Zabieg w komorze vacustyler (pompa ssąca) jest bardzo skuteczny dla zmęczonego kręgosłupa, szczególnie lędźwiowego i stawów biodrowych. Komora hiperbaryczna jest świetnym relaksem. Obsługa życzliwa i profesjonalna. Zawitam tam ponownie.
A
Anna
11 Oceny8 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 22, 2022
Polecam zabieg i miejsce.
R
Ryszard
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 7, 2022
Polecam
A
Arkadiusz
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 3, 2022
Polecam w 100%. Miła obsługa.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

30-minutowy masaż za pomocą pompy ssącej Vacustyler

Terapia z wykorzystaniem urządzenia Vacustyler to technologiczna innowacja w leczeniu i profilaktyce chorób nóg i układu krążenia, oparta na wytwarzaniu regulowanego, przerywanego podciśnienia. Ujemne ciśnienie powoduje zasysanie krwi i tlenu do dolnych partii ciała, dodatnie ciśnienie powoduje transport krwi żylnej w kierunku serca, przyśpieszenie krążenia limfatycznego i usuwanie końcowych produktów przemiany materii. Technologia została opracowana w NASA. 

3 x 30-minutowy masaż za pomocą pompy ssącej Vacustyler

Masaż za pomocą pompy ssącej jest to metoda łącząca odciąganie i masaż. Dzięki wytworzonemu podciśnieniu, z tkanki odciągana jest limfa oraz zanieczyszczenia. Po kilku minutach zabiegu ciśnienie spada, a skóra staje się optymalnie przekrwiona i zaopatrzona w tlen. W wyniku tego zabiegu spalane są również odłożone produkty odżywcze, czyli poduszeczki tłuszczowe. 

Zacznijmy od tego, co to jest Vacustyler?

 Najtrafniej określić go mianem „zewnętrznego serca limfatycznego dla dolnych partii ciała”. Innowacyjne urządzenie, chronione międzynarodowym patentem - jeden z najlepszych na świecie i najbezpieczniejszy program zwalczania zastojów limfatycznych.

Komu poleca się Vacustyler?

- Osobom spędzającym większość dnia w pozycji siedzącej, ponieważ to najczęściej u nich występują problemy z krążeniem i zastojem limfy. Chorym na cukrzycę towarzyszą dolegliwości z ciężko gojącymi się ranami i w tym przypadku Vacustyler jest pomocny. Bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym to, niestety, też bardzo częsty problem dla wielu pacjentów. Rozciąganie i odciążenie tego odcinka pomaga również zwalczać te dolegliwości. Zmniejszenie obrzęków - każda z pań na pewno kojarzy sytuację, kiedy po kilku godzinach w swoich ulubionych butach miała problem z ponownym ich założeniem. Każdy, kto ma problem z uczuciem „ciężkich nóg” i towarzyszącego im bólu. Świetny trening naczyniowy u osób chorych na miażdżycę, w leczeniu nadciśnienia.

Wskazania: problemy z układem krążenia, bóle nóg, stawów, kolan, stopa cukrzycowa, wzmożone napięcie mięśniowe, regeneracja po treningu, redukcja poziomu kwasów mlekowych, bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym (następuje mikrotrakcja), ociężałe nogi, uczucie chłodnych nóg, mrowienie, cellulit,

Efekty terapii przy zastosowaniu urządzenia Vacustyler, potwierdzone badaniami klinicznymi, to między innymi:

- poprawa krążenia krwi i limfy,

- wzmocnienie naczyń krwionośnych,

- przyspieszenie procesów regeneracji, szczególnie po wysiłku fizycznym,

- zapobieganie poważnym postaciom żylaków,

- likwidacja uczucia chłodnych stóp lub ich mrowienia,

- zapobieganie problemowi stopy cukrzycowej,

- szybsze leczenie schorzeń powstałych wskutek mikrourazów kończyn dolnych,

- usuwanie toksyn z organizmu,

- wzmocnienie układu odpornościowego,

- poprawa zaopatrzenia organizmu w składniki odżywcze i tlen,

- redukcja nadwagi i cellulitu.

Warunki

Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 606 200 901. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1.

Strefa Terapii ''Relaxare''

Strefa Terapii Relaxare – nasz gabinet oferuje usługi związane z tlenoterapią hiperbaryczną, vacustyler (technologia opracowana przez NASA, stosowana w medycynie kosmicznej, oparta na wytwarzaniu regulowanego, przerywanego podciśnienia – nowoczesna technologicznie innowacja w leczeniu i profilaktyce chorób nóg i układu krążenia), magnetoterapią (nowoczesny aparat do terapii zmiennym polem magnetycznym niskiej częstotliwości w dużych dawkach do 100 mT), terapią jonami ujemnymi tlenu oraz hydromasażem na sucho na zaawansowanym technologicznie łóżku japońskiej produkcji Aquatizer QZ-240. Nasze urządzenia wspomagają procesy rehabilitacji, odnowy biologicznej, poprawy wydolności i wytrzymałości organizmu, zmniejszają tzw. zakwaszenia mięśni. Pozwalają skrócić czas regeneracji po ciężkim treningu oraz wrócić do pełnej dyspozycji po urazach i kontuzjach. Urządzenia te są bardzo popularne wśród sportowców i często wykorzystywane przez m.in. skoczków narciarskich, biegaczy narciarskich, kolarzy, piłkarzy czy siatkarzy.