Stowarzyszenie Wodniaków – Przystań Gorzów

ul. Wał Okrężny 39, Gorzów Wielkopolski

Do 19% zniżki na Wypożyczalnia motorówek w STOWARZYSZENIE WODNIAKÓW - PRZYSTAŃ GORZÓW

Wybierz opcję

Wyróżniki

Ciekawa propozycja na spędzenie wolnego czasu dla całej rodziny

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania rejsu: ok. 1 godziny
  • rejsy odbywają się w niedziele o godzinie 13.00 zgodnie z wydarzeniami organizowanymi w mediach społecznościowych.

Więcej informacji na stronie

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail portgorzow@gmail.com. Na pokład można zabrać 40 osób. Bilet ulgowe dla dzieci do 7 lat. Rejsy są wykonywane jeśli woda w Warcie jest na poziomie min. 2,2 m oraz przy min. 30 chętnych. Rejsy odbywają się w każdą niedzielę o godzinie 11.00 oraz 14.00. Realizacja oferty zależna od warunków hydrologicznych. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Stowarzyszenie Wodniaków – Przystań Gorzów

Położony nad rzeką Wartą port, oferuje odwiedzającym moc atrakcji dla całej rodziny. Zainteresowani mogą bowiem odbyć rejs po Warcie, jednym z najstarszych lodołamaczy na świecie. Dzieci, jak i dorośli mogą stanąć za sterami statku, pod bacznym okiem doświadczonego kapitana.