ul. E. Ciołka 35 lok. 30, Warszawa

Pakiet stomatologiczny z wypełnieniem ubytku 1 zęba za 99 zł w gabinecie Stomatologia Codziennie

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Okazja by zadbać o stan swoich zębów, wypełnić ubytek i ustalić ewentualny plan leczenia

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu:
    • konsultacja
    • przegląd
    • wypełnienie ubytku 1 powierzchni zęba materiałem światłoutwardzalnym
    • ustalenie planu leczenia
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz stomatolog

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 575 65 15 15. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Stomatologia Codziennie

W trakcie wizyty w gabinecie Stomatologia Codziennie można wykonać wszelkie niezbędne zabiegi ze stomatologii zachowawczej, profilaktyki, protetyki, stomatologii estetycznej i więcej. Gabinet korzysta z wysokiej jakości urządzeń i materiałów wypełnieniowych, co pozwala na przeprowadzenie usług obejmujących m.in. założenie koron, licówek, szyn, regenerację kości. Ostatni aspekt wizyty zawdzięczać można wykształconej i stale podnoszącej swoje umiejętności kadrze, która sprawia, iż odwiedziny przebiegają w profesjonalnej i fachowej atmosferze.