zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

Catering dietetyczny: 5 dni diety redukcyjnej 1200 kcal za 220 zł i więcej w Sprytna dieta

od
275 zł
220 zł
20% zniżki

Wyróżniki

Specjalna dieta, która może pomóc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Adrian
1 Oceny1 reviews
sierpień 9, 2021
Soki bardzo smaczne i zróżnicowane, przynajmniej na 3-dniowym planie. :)
P
Piotr
1 Oceny1 reviews
maj 21, 2021
Polecam! Bardzo dobry kontakt i super dieta!

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • kaloryczność: 1200, 1500, 1600 lub 2000 kcal
  • rodzaj diety: dieta redukcyjna
  • czas trwania: 5, 10 lub 15 dni
  • dostawa: na terenie całego Poznania oraz miejscowości Skórzewo, Plewiska, Komorniki, Przeźmierowo, Dąbrówka, Luboń, Suchy Las, Koziegłowy
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 4 lub 5 (w zależności od preferencji klienta)
  • wyłączenia: brak
  • dostawa od pon. do pt. (w pt. na 2 dni)
  • dowóz w weekendy możliwy na życzenie, po wcześniejszym kontakcie tel.

Dieta redukcyjna:przeznaczona dla osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy. W posiłkach stosowane są naturalne spalacze tłuszczu i przyprawy wspomagające przemianę materii.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 695345497 lub e-mail sprytnadieta.catering@gmail.com z podaniem kodu zabezpieczającego, daty startu, adresu, kaloryczności, rodzaju diety, liczby dni, kodu do klatki i numeru telefonu.. Dostawa odbywa się wieczorami w godz. 18-22 w zależności od rejonu. Na życzenie możliwa jest również w weekend, należy to zgłosić przy zamówieniu. Dostawa na terenie całego Poznania (wymagany kontakt przez zakupem w celu sprawdzenie dostępnych terminów dostawy) oraz Skórzewo, Plewiska, Komorniki, Przeźmierowo, Dąbrówka, Luboń, Suchy Las, Koziegłowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Sprytna Dieta

Zbilansowane posiłki charakteryzujące się domowymi smakami – to specjalność firmy Sprytna Dieta. Świadczone przez nią usługi cateringowe dostosowane są do różnorodnych potrzeb oraz preferencji żywieniowych i mogą pomóc zarówno w redukcji tkanki tłuszczowej, jak i w przybraniu na wadze oraz w niektórych jednostkach chorobowych. Do wyboru jest np. dieta standard, wegetariańska, wegańska, bez glutenu i laktozy, dla kobiet w ciąży. Warto podkreślić, że Sprytna Dieta serwuje też dania w lokalu, a gość może wybrać samodzielnie zawartość kalorii zamówionej potrawy.