Najlepsze z Groupon

Grunwaldzka 89, Sopot

Masaż dla dwojga: romantyczny z afrodyzjakiem od 99,99 zł i więcej opcji w spa Villa Sentoza w Sopocie

Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaż ciała dla dwojga w wersji romantycznej z afrodyzjakiem lub egzotycznej to dobra forma spędzenia czasu z bliską osobą

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
luty 22, 2021
Bardzo przyjemny masaż. Polecam:)

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Masaż ciała dla dwojga:

  • 99,99 zł zamiast 450 zł za romantyczny masaż z afrodyzjakiem (30 min),
  • 179,99 zł zamiast 700 zł za romantyczny masaż z afrodyzjakiem (60 min),
  • 99,99 zł zamiast 450 zł za egzotyczny masaż Dotyk Orientu (30 min),
  • 179,99 zł zamiast 700 zł za egzotyczny masaż Dotyk Orientu (60 min).

Romantyczny masaż ciała dla dwojga z afrodyzjakiem

Romantyczny masaż dla dwojga to doskonała forma spędzenia czasu z bliską osobą. Nastrojowa muzyka oraz dwie profesjonalne masażystki, zapewnią chwilę intymności. To przeżycie nie tylko dla ciał, ale także dla duszy. Warto zostawić za sobą codzienny stres i cieszyć się odprężającym masażem i wzajemnym towarzystwem. Wspólne chwile mogą zbliżyć parę jeszcze bardziej.

Egzotyczny masaż ciała dla dwojga Dotyk Orientu

Masaż egzotyczny z elementami masażu dalekiego wschodu to praca nie tylko z napięciami na ciele, ale również z energią i emocjami. Olejek o egzotycznym zapachu odpowiednio zrelaksuje, a intensywne techniki relaksacji pomogą oderwać się od rzeczywistości. Głównym zadaniem jest zrelaksowanie ciał, dusz i umysłów. Dzięki temu wspólnie można odnaleźć ciszę i spokój, doznać dobrodziejstwa masażu. Masażystki zapewnią komfort i niezapomniane doznania. Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta możliwa do realizacji po zdjęciu obostrzeń.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Recepcja jest czynna w godz.: pon.-sob. 10-18. Godziny otwarcia: pon.-pt.: 10-20, sob.: 10-21, niedz.: 10-17. Brak wolnych terminów w weekendy do 4 maja.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 531 028 570 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Spa Villa Sentoza

Położone w Villa Sentoza spa to miejsce, w którym można skorzystać ze specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych, masaży relaksujących i wiele więcej. Podczas zabiegów wykorzystywane są kosmetyki renomowanych marek Thalion, Isabelle Lancray Paris, które pozwolą osiągnąć oczekiwane rezultaty.