Brak nowych powiadomień

Spa Villa Sentoza

Masaż ciała dla dwojga: romantyczny z afrodyzjakiem od 99,99 zł i więcej opcji w spa Villa Sentoza w Sopocie

Oferta niedługo się kończy!
Do -77%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaż ciała dla dwojga w wersji romantycznej z afrodyzjakiem lub egzotycznej to dobra forma spędzenia czasu z bliską osobą

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Masaż ciała dla dwojga:

  • 99,99 zł zamiast 450 zł za romantyczny masaż z afrodyzjakiem (30 min),
  • 179,99 zł zamiast 700 zł za romantyczny masaż z afrodyzjakiem (60 min),
  • 99,99 zł zamiast 450 zł za egzotyczny masaż Dotyk Orientu (30 min),
  • 179,99 zł zamiast 700 zł za egzotyczny masaż Dotyk Orientu (60 min).

Romantyczny masaż ciała dla dwojga z afrodyzjakiem

Romantyczny masaż dla dwojga to doskonała forma spędzenia czasu z bliską osobą. Nastrojowa muzyka oraz dwie profesjonalne masażystki, zapewnią chwilę intymności. To przeżycie nie tylko dla ciał, ale także dla duszy. Warto zostawić za sobą codzienny stres i cieszyć się odprężającym masażem i wzajemnym towarzystwem. Wspólne chwile mogą zbliżyć parę jeszcze bardziej.

Egzotyczny masaż ciała dla dwojga Dotyk Orientu

Masaż egzotyczny z elementami masażu dalekiego wschodu to praca nie tylko z napięciami na ciele, ale również z energią i emocjami. Olejek o egzotycznym zapachu odpowiednio zrelaksuje, a intensywne techniki relaksacji pomogą oderwać się od rzeczywistości. Głównym zadaniem jest zrelaksowanie ciał, dusz i umysłów. Dzięki temu wspólnie można odnaleźć ciszę i spokój, doznać dobrodziejstwa masażu. Masażystki zapewnią komfort i niezapomniane doznania. Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Recepcja jest czynna w godz.: pon.-sob. 10-18. Godziny otwarcia: pon.-pt.: 10-20, sob.: 10-21, niedz.: 10-17.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 58 520 48 70 lub 531 028 570 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Spa Villa Sentoza

Położone w Villa Sentoza spa to miejsce, w którym można skorzystać ze specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych, masaży relaksujących i wiele więcej. Podczas zabiegów wykorzystywane są kosmetyki renomowanych marek Thalion, Isabelle Lancray Paris, które pozwolą osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Spa Villa Sentoza

Masaż, Masaż całego ciała
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.