Najlepsze z Groupon

Soleil Centrum Spa 2

ul. św. Marii Magdaleny 2, Wrocław

Zabiegi toksyną botulinową lub kwasem hialuronowym w Soleil Centrum Spa – 49,99 zł za groupon wart 200 zł i więcej

Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Spłycanie zmarszczek i spowalnianie powstawania nowych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon wartościowy na zabiegi przy użyciu toksyny botulinowej lub kwasu hialurowego:

  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na 1 partię twarzy
  • 59,99 zł za groupon zniżkowy wart 400 zł na 2 partie twarzy
  • 69,99 zł za groupon zniżkowy wart 600 zł na 3 partie twarzy

Partie twarzy do wyboru: zmarszczki wokół oczu (tzw. kurze łapki), zmarszczki poziome czoła, zmarszczki pomiędzy brwiami (tzw. lwia zmarszczka) lub opadające kąciki ust (tzw. bruzdy palacza).

Wprowadzenie toksyny botulinowej jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. To metoda bezinwazyjnego i niechirurgicznego wygładzania zmarszczek. W trakcie zabiegu wstrzykiwane są małe dawki preparatu bezpośrednio do mięśnia. Efekty, widoczne po około trzech dniach, utrzymują się do sześciu miesięcy.

Informacje dot. kwasu hialurowego dostępne tutaj.

Centrum Spa Soleil
Salon Soleil to nowoczesne studio spa, łączące szeroko pojętą kosmetykę z odnową biologiczną od przeszło 20 lat. W swojej ofercie posiada pełną gamę usług kosmetycznych, pakietów spa z elementami medycyny Wschodu i medycyny estetycznej, usługi body piercingu i tatuażu, a także makijaż permanentny.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może zakupić i wykorzystać dowolną ilość grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Oferta dotyczy grouponu zniżkowego - różnicę w cenie za zabieg należy dopłacić w salonie. Dopłata na miejscu: 400 zł - bruzdy wargowo-nosowe, usta, dolina łez. 1000 zł - volumetria twarzy. Istnieje możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 506 177 665.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Soleil Centrum Spa 2