zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TIKTAK między 16 a 22.

Lotników 1, Nowy Targ

Skok w tandemie z 4000 metrów z widokiem na góry za 699 zł w Szkole Spadochronowej Skydive Nowy Targ (zamiast 800 zł)

Wybierz opcję
Ponad 70 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Pomysł na debiut w chmurach i niebiańskie wrażenia: około 10 minut swobodnego lotu, podczas którego można podziwiać niesamowite widoki

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
P
PatrycjaKondrusiewicz
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 2, 2022
Pełen profesjonalizm i fajny klimat. Bardzo polecam :))
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 20, 2021
Rewelacyjni ludzie i świetna oferta
M
Myroslava
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 20, 2021
Rewelacja. Super podejscie, wspaniali instruktorzy. Narzeczony zachwycony prezentem. Latem planujemy wrócić i skoczyć razem 💪
M
Marta
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 15, 2021
Atmosfera na 6+! Czułam się zaopiekowana, Wszyscy są uśmiechnięci i pełni energii. Organizacja spoko.Raz dwa i wszystko dopięte na ostatni guzik. Instruktorzy kochani! Sam skok - do teraz mam przed oczami...i chyba już tak zostanie! Mega wrażenia!!! polecam miejsce..jak w domu :) do zooooooo
W
Weronika
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 4, 2021
Było cudownie! Super prezent dla kogoś lub samego siebie. Ludzie na miejscu bardzo przyjaźni i pomocni przez co nie czuć strachu przed skokiem ;)
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
sierpień 31, 2021
Wszystko fajnie, ale z organizacją to pracownicy mają problem. Nerwowo było.
J
JUSTYNA
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 31, 2021
Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Ludzie z ogromną pasją, która dziela się chętnie z laikami. Serdecznie polecam. My jeszcze wrócimy :)
B
Beata
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 24, 2021
Miła i luźna atmosfera ,jasne szkolenie i profesjonalna obsługa .Polecam !
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Szczegóły

  • w ofercie: skok spadochronowy w tandemie z wysokości 4000 m
  • w cenie:
    • szkolenie i przygotowanie do skoku
    • wypożyczenie kombinezonu, gogli
    • pamiątkowy certyfikat
    • filmowanie dodatkowo płatne (informacje na miejscu)

50 sekund swobodnego spadania z prędkością 200 km/h to emocjonująca, pełna adrenaliny podniebna przygoda. By zdobyć takie doświadczenie, nie trzeba robić żadnych badań ani licencji, gdyż skoki tandemowe z instruktorem wymagają jedynie odbycia 15-minutowego szkolenia.

Po otwarciu spadochronu następuje około 7-10 minut lotu na otwartej czaszy, podczas którego można samodzielnie sterować spadochronem, podziwiając widoki.

Skydive

Zlokalizowana w Nowym Targu szkoła spadochronowa istnieje od 2006 roku. Należy do największych tego typu szkół w Polsce. Prowadzi szkolenia spadochronowe metodą AFF, pasażerskie skoki w tandemie w weekendy w okresie od kwietnia do października oraz kursy doszkalające we wszystkich dyscyplinach. Doświadczeni instruktorzy Skydive mają w swoim dorobku tysiące skoków spadochronowych, co w połączeniu ze sprzętem renomowanych firm podwyższa komfort podniebnej zabawy.

Więcej informacji na stronie www.

Warunki

Maks. waga uczestnika: 105 kg. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 157 157. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta nie obejmuje usługi filmowania, dopłata na miejscu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Sezon skoków rozpoczyna się w okolicach kwietnia 2022 (zależne od warunków atmosferycznych). Skoki odbywają się na Lotnisku Nowym Targu. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych organizator zastrzega sobie możliwość przełożenia terminu skoków. Groupon ważny do 30/06/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Skydive Nowy Targ