Skydive Nowy Targ

Lotników 1, Nowy Targ

Skok w tandemie z 4000 metrów z widokiem na góry za 699 zł w Szkole Spadochronowej Skydive Nowy Targ (zamiast 800 zł)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pomysł na debiut w chmurach i niebiańskie wrażenia: około 10 minut swobodnego lotu, podczas którego można podziwiać niesamowite widoki

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Klaudia
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 25, 2022
Wykupiłam skok ze spadochronem jako prezent urodzinowy dla męża. Dzwoniąc do organizatora umówił się na godzinę 13. Na miejsce przyjechaliśmy o godzinie 12:30. Mąż wszedł do obiektu gdzie rozdawano kombinezony, przedstawił się powiedział na która godzinę jest umówiony, zabrano mu papierowy wydrukowany voucher i kazano czekać, zero konkretnych informacji. Kobieta na miejscu była chamska i opryskliwa. 13:05 nic się nie dzieje, nie ma informacji nawet o przewidywanym czasie skoku. 13:30 zaniepokojeni zaczęliśmy rozpatrywać przypadkowych ludzi o co chodzi. Zero obsługi, zero opieki nad klientem. Mąż poszedł ponownie zapytać o co chodzi, chamska pani za biurkiem nie sprawdzając nawet jego nazwiska rzuciła opryskliwie ze czeka sie nawet 3 godziny na swój skok. Po co w takim razie kazali przyjechać na godzinę 13? Finalnie na skok czekaliśmy 2,5 godziny (lista z nazwiskiem męża pojawiła sie o 15 !!!), babsko za biurkiem tak lekceważąco podchodziło do swoich obowiązków ze w turze męża zaczęto przebierać innego mężczyznę o tym samym nazwisku!!! Nic w żaden sposób nie było odnotowywane zapisywane i sprawdzane, gdyby mąż nie podszedł tam zapytać dlaczego pomimo tego ze to jego tura on nie dostał stroju ani nie został zawołany. Porażka. Bardzo mi przykro ze w ramach prezentu urodzinowego spotkało nas tyle chamstwa, lekceważenia i przykrości! Ciężko cieszyc się przeżyciem jakim jest skok ze spadochronu kiedy obsługa traktuje cię jak kogos kto przyszedł przeszkadzać. Szczerze radzę wybrać inne miejsce na skok i uniknąć rozczarowania.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 24, 2022
Super obsługa, mega adrenalina. Polecam wszystkim
P
PatrycjaKondrusiewicz
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 2, 2022
Pełen profesjonalizm i fajny klimat. Bardzo polecam :))
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
grudzień 2, 2022
Brak kontaktu od 15 sierpnia nikt nie odpisał na e-mail brak możliwości wykorzystania gruponu
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 20, 2021
Rewelacyjni ludzie i świetna oferta
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Szczegóły

  • w ofercie: skok spadochronowy w tandemie z wysokości 4000 m
  • w cenie:
    • szkolenie i przygotowanie do skoku
    • wypożyczenie kombinezonu, gogli
    • pamiątkowy certyfikat
    • filmowanie dodatkowo płatne (informacje na miejscu)

50 sekund swobodnego spadania z prędkością 200 km/h to emocjonująca, pełna adrenaliny podniebna przygoda. By zdobyć takie doświadczenie, nie trzeba robić żadnych badań ani licencji, gdyż skoki tandemowe z instruktorem wymagają jedynie odbycia 15-minutowego szkolenia.

Po otwarciu spadochronu następuje około 7-10 minut lotu na otwartej czaszy, podczas którego można samodzielnie sterować spadochronem, podziwiając widoki.

Skydive

Zlokalizowana w Nowym Targu szkoła spadochronowa istnieje od 2006 roku. Należy do największych tego typu szkół w Polsce. Prowadzi szkolenia spadochronowe metodą AFF, pasażerskie skoki w tandemie w weekendy w okresie od kwietnia do października oraz kursy doszkalające we wszystkich dyscyplinach. Doświadczeni instruktorzy Skydive mają w swoim dorobku tysiące skoków spadochronowych, co w połączeniu ze sprzętem renomowanych firm podwyższa komfort podniebnej zabawy.

Więcej informacji na stronie www.

Warunki

Maks. waga uczestnika: 105 kg. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 157 157. Oferta nie obejmuje usługi filmowania, dopłata na miejscu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Sezon skoków rozpoczyna się w okolicach kwietnia 2022 (zależne od warunków atmosferycznych). Skoki odbywają się na Lotnisku Nowym Targu. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych organizator zastrzega sobie możliwość przełożenia terminu skoków. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny do 16/10/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Skydive Nowy Targ