Skydive Hel

ul. Mickiewicza 170, Jastarnia

Skok spadochronowy w tandemie z filmem i zdjęciami nad morzem z firmą Skydive Hel

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Emocjonujący skok spadochronowy pod opieką doświadczonego instruktora z możliwością uwiecznienia zdarzenia na filmie i zdjęciach

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Skok ze spadochronem obejmuje:

  • lot widokowy podczas wznoszenia na pułap 4000m
  • skok w tandemie z 4000 metrów w Jastarni z widokiem na Bałtyk, Półwysep Helski i Zatokę Gdańską
  • opiekę instruktorską
  • szkolenie tandemowe
  • kombinezon i okularki

opcjonalnie również:

  • kilkadziesiąt zdjęć w wysokiej rozdzielczości (od 80 do 180)
  • film ze skoku

Do każdej opcji będzie też możliwość dokupienia lądowania na plaży w cenie 250 zł.

Warunki

Maks. waga uczestnika: 100 kg. Przeciwwskazania: epilepsja, wrodzona łamliwość kości. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 528 528. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Do każdej opcji jest możliwość dokupienia lądowania na plaży w cenie 250 zł. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku odwołania rezerwacji z powodu niekorzystnych warunków pogodowych lub z przyczyn technicznych – zostanie zaproponowany inny termin. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Skydive Hel

Okazją by z lotu ptaka podziwiać Półwysep Helski, a co za tym idzie Morze Bałtyckie, jest oferta firmy Skydive Hel. Klienci mogą bowiem zdecydować się na emocjonujący skok spadochronowy w tandemie, podczas którego towarzyszyć im będzie doświadczony i wykwalifikowany instruktor. Ów doświadczenie może być zarejestrowane nie tylko na filmie, ale także na wysokiej jakości zdjęciach.