SKI PARK Kubinska Hola

SKI PARK Kubinska Hola

Do -26%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Zimowe szaleństwo: do dyspozycji jest 14 km codziennie przygotowywanych tras, które w razie potrzeby zaśnieżane są sztucznym śniegiem

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Szczegóły:

 • dostępny dywan narciarski dla dzieci
 • naśnieżanie stoku: sztuczne i naturalne
 • miejsce parkingowe bezpośrednio przy stoku
 • możliwość wypożyczenia sprzętu
 • możliwość zostawienia dziecka z trenerem/opiekunem za dodatkową opłatą
 • dodatkowe opłaty: 2 EUR kaucji zwrotnej za karnet
 • hotel/pub/restauracja w pobliżu

Parametry:

 • pasmo górskie: Oravská Magura
 • wysokość stacji górnej: 1396 m n.p.m.
 • wysokość stacji dolnej: 720 m n.p.m.
 • wydajność ośrodka: 9000 pasażerów/godz.
 • liczba wyciągów krzesełkowych: dwa 4-krzesełkowe wyciągi
 • liczba wyciągów orczykowych: 8
 • liczba tras: 9
 • długość tras: 14 km (w tym długość ze śniegiem technicznym: 10 km)

Dodatkowe informacje:


Warunki


Groupon ważny od 08.01.2019 do 22.02.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 20 grouponów. Z oferty można skorzystać od poniedziałku do piątku (w weekendy groupon nie obowiązuje). Oferta tylko dla mieszkańców Polski.  Zakaz odsprzedaży kuponów Groupon, kupony nabyte od osób trzecich zostaną unieważnione. Zákaz predaja Groupon kupónov. Kupóny získané od tretích strán budú vyhlásené za neplatné.
Ulgi: Dzieci poniżej 6 lat w towarzystwie osoby dorosłej mają prawo na bezpłatny karnet. Uprawnionymi do zakupu skipass „Dzieci" są dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Uprawnionymi do zakupu skipass „Junior" są osoby od 12 do 19 lat, oraz studenci, który posiadają ważną kartę ISIC, ITIC, EURO24. Lista dokumentów uprawniających do skorzystania z ulg dostępna tutaj oraz w kasach ośrodka.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż w kasie groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed przybyciem należy sprawdzić warunki atmosferyczne. Kupując skipass akceptujesz regulamin ośrodka. Skipassy są wydawane jako karty chipowe. Kaucja na karcie chipowej wynosi 2 €. Kaucja zostanie zwrócona tylko za nieuszkodzoną i w pełni funkcjonalną kartę. Użytkownicy skipassów są monitorowani. Skipassy są nieprzenośne. Oferta wyłączona z kodów promocyjncyh Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

SKI PARK Kubinska Hola


Znajdujący się w paśmie Oravská Magura słowacki ośrodek narciarski to istny raj dla miłośników sportów zimowych. Kubinska Hola oferuje zabawę dla całej rodziny (free-ride, tory narciarskie, przedszkole narciarskie, stok). Ośrodek wyróżnia się południową orientacją stoku narciarskiego oraz lokalizacją, która zapewnia zapierające dech w piersiach widoki na całą Orawę, Niskie i Zachodnie Tatry, Choczskie góry, Małą oraz Wielką Fatrę. Odpowiednio przygotowane stoki o łącznej długości 14 km, 2 wyciągi krzesełkowe i 8 orczykowych oraz 9 tras o długości 14 km, w tym 10 km tras biegowych, zapewniają idealne warunki do szusowania po śniegu – zarówno dla profesjonalnych, jak i początkujących narciarzy.

SKI PARK Kubinska Hola położony jest w malowniczej okolicy, na wysokości 720 m n.p.m (z najwyższym punktem 1396 m n.p.m., na który można wjechać kolejką) i stanowi nowoczesne centrum narciarskie ze sprzętem transportowym o pojemności 9000 pasażerów na godzinę. Potwierdzeniem wysokiej klasy ośrodka jest przyznanie mu 5 gwiazdek jakości oraz certyfikat FIS.

Na miejscu funkcjonuje także szkółka, gdzie pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów najmłodsi mogą zgłębiać tajniki jazdy na nartach i snowboardzie. Bramki bezkontaktowe ułatwiają płynną jazdę, a dla wygody zmotoryzowanych przygotowano 1500 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Goście mogą zatrzymać się w komfortowo wyposażonych pokojach oraz apartamentach Hotelu Green 3*.

SKI PARK Kubinska Hola

Sport i rekreacja, Narciarstwo i snowboarding, Atrakcje dla dzieci
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.