Siergiej – Rehabilitacja i Estetyka

ul. Rogalińska 3D, gabinet 7 (Przychodnia Lekarska Nowy Chełm, filia Wilanowska), Gdańsk

Masaż klasyczny/głęboki, bańką chińską, antycellulitowy lub modelujący w gabinecie Siergiej – Rehabilitacja i Estetyka

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code DUO20. Ends 5.12.
Użyj kodu
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na rozluźnienie mięśni, poprawę krążenia i ruchomości stawów i kręgosłupa, wyszczuplenie sylwetki, wygładzenie skóry, redukcję stresu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Katarzyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 11, 2022
Jestem bardzo zadowolona. Polecam
J
Jolanta
21 Oceny7 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 21, 2022
super profesjonalista

O tej ofercie

Szczegóły:

  • dostępne masaże do wyboru:

    • 30 min: masaż klasyczny/głęboki, antycellulitowy lub modelujący
    • 45 i 60 min: masaż klasyczny/głęboki, antycellulitowy lub modelujący

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 601 661 796. Jedna osoba może skorzystać z oferty tylko 1 raz, próba wykorzystania grouponu drugi raz przez tę samą osobę będzie skutkowała odmową i utratą grouponu. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Siergiej – Rehabilitacja i Estetyka

Masaż pozwala uwolnić ciało od zbędnego napięcia i może być skutecznym remedium na zmęczenie fizyczne i psychiczne. Pracujący w Gabinecie Rehabilitacji i Estetyki Siergiej masażysta posiada 30-letnie doświadczenie i wykształcenie medyczne, co przekłada się na jakość pracy z pacjentem. Na miejscu dostępne są m.in. masaże lecznicze, terapia falą uderzeniową, terapia manualna, zabiegi z użyciem igłowych aplikatorów dra Lyapko, masaż bańką chińską. Zabiegi z użyciem fali uderzeniowej stosowane są nie tylko przy dolegliwościach bólowych, ale także, aby wymodelować sylwetkę czy zredukować cellulit i rozstępy.