Aleja Rzeczypospolitej 33b/33, Gdańsk

Mycie, strzyżenie, modelowanie i maska za 59,99 zł oraz więcej opcji w Salonie Urody Negro w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Odpowiednio dobrana fryzura podkreśla atuty urody, a pielęgnacja sprawia, że pasma są zdrowe i lśniące

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Małgorzatatop reviewer
12 Oceny5 reviews
styczeń 27, 2021
bardzo mila i profesjonalna obsluga. Polecam!
S
Sylwia
1 Oceny1 reviews
maj 25, 2020
Byłam dziś i polecam Panią Anie 🙂

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy włosów do łopatek, a przypadku koloryzacji – włosów do połowy pleców
  • w przypadku włosów długich lub bardzo gęstych dopłata: 60 zł (w opcji na koloryzację) lub 20 zł (w pozostałych opcjach oferty)

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. W przypadku próby wykorzystania grouponu drugi raz przez tę samą osobę obsługa odmówi realizacji, a groupon przepadnie. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Koloryzacja nie obejmuje ombre ani sombre.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 792 615 005 z min. 24-godz wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salon Urody Negro

W Salonie Urody Negro profesjonalny personel wykonuje zabiegi zarówno z zakresu fryzjerstwa, jak i kosmetyki. Wśród usług fryzjerskich znajdują się te dla pań, panów, jak i dzieci. Oprócz tradycyjnego strzyżenia kobiety mogą skorzystać z usługi balejażu czy też koloryzacji. Mężczyźni z kolei liczyć mogą na strzyżenie z myciem oraz zabiegi pielęgnacyjne brody. Paletę usług kosmetycznych otwiera natomiast henna w różnych konfiguracjach. Dla pięknego wyglądu paznokci kosmetyczka wykona manicure (japoński, klasyczny, express lub hybrydowy) lub pedicure (klasyczny lub hybrydowy). Wśród zabiegów kosmetycznych znajdują się również depilacja czy też makijaż okazjonalny.

Dodatkowo salon oferuje nowatorski zabieg polerowania włosów, czyli zabieg bez żadnych środków chemicznych, który pozwala na zachowanie długości i uzyskanie zdrowszych włosów bez rozdwojonych oraz zniszczonych końcówek. Ten zabieg daje maksymalne wygładzenie, a efekt polerowania utrzymuje się co najmniej do następnego podcięcia końcówek lub dłużej. Zalecany jest nie tylko do włosów zniszczonych, ale również dla odświeżenia wyglądu fryzury.