Salon Urody Mademoiselle

Parkowa 6, Gdynia

Strzyżenie i modelowanie (49,99 zł) z pielęgnacją (99,99 zł) i farbowaniem (od 149,99 zł) w Mademoiselle

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Strzyżenie, modelowanie i opcjonalny zabieg pielęgnacyjny z koloryzacją to dobry pomysł na metamorfozę fryzury

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy włosów krótkich, średnich i długich
  • przy włosach bardzo długich lub bardzo gęstych konieczna dopłata, ustalana indywidualnie.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta tylko dla nowych klientów. Nowy klient to taki, który nie korzystał z usług salonu od min. 6 miesięcy. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dla klientów z grouponem przewidziany jest dodatkowy rabat na peeling skóry głowy (w cenie 20 zł zamiast 30 zł).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 513 667 420 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salon Urody Mademoiselle

Bogata oferta zabiegów sprawia, że na miejscu można kompleksowo zadbać o urodę i samopoczucie. Salon oferuje kuracje pielęgnujące skórę na twarz i ciało, stylizację paznokci, a także przedłużanie rzęs czy makijaże i fryzury okolicznościowe. Dzięki zabiegom fryzjerskim można zapewnić sobie stylową metamorfozę i zadbać o kondycję pasm. Dla tych, którzy poszukują odprężenia, przygotowano masaże, które uwalniają ciało od zbędnego napięcia i są skutecznym remedium na zmęczenie fizyczne. Dodatkowo możliwość skorzystania z usługi manicure i pedicure oraz opalania natryskowego.