Salon Masażu SPA Jaspis

Ludwika Rydygiera 6, lokal U7, Warszawa

Depilacja LightSheer™ Diode Laser System na wybrane partie lub ciało w Salonie Masażu SPA Jaspis

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WELLNESS. Ważny do 31.5.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Depilacja laserem diodowym Light Sheer to skuteczny sposób trwałego likwidowania niechcianego owłosienia z wybranych partii lub całego ciała

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • nazwa lasera/metody: LightSheer™ Diode Laser System
 • rok produkcji: 2014
 • rekomendowana liczba zabiegów: od 4 do 9 zabiegów
 • zabiegi należy wykonywać w seriach
 • czas trwania zabiegu:
  • małe partie: 10-20 min
  • średnie partie: do 25 min
  • całe ciało: ok. 2-2,5 godz.

Podczas zabiegu wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę i uniemożliwić wzrost włosa. Specjalny system sprawia, że depilacja jest skuteczna nawet w przypadku osób o ciemnej karnacji. By kuracja była w pełni efektywna, depilację należy powtarzać co 4-8 tygodni.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 530 946 757. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Salon Masażu SPA Jaspis

Szukając dla siebie miejsca, gdzie można będzie zadbać o lepszy wygląd i samopoczucie, warto udać się do zlokalizowanego w warszawskim Śródmieściu gabinetu. Salon Masażu SPA Jaspis oferuje bogaty wybór zabiegów. Tutejszą specjalnością są masaże (np. bańką chińską, klasyczny, aromaterapeutyczny, limfatyczny, antycellulitowy, gorącą świecą) i pakiety spa.