zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TIKTAK między 16 a 22.

Salon Kosmetyczny Kraina Piękna

ul. Różana 17a, Kielce

Lifting i laminacja rzęs (59,99 zł), laminowanie i stylizacja brwi (64,99 zł) i więcej w Krainie Piękna

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób, by rzęsy i brwi wyglądały na bardziej odżywione; poprawa ich kondycji

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
luty 13, 2022
Pomimo cudownej atmosfery i prawdopodobnie ogromu starań kosmetyczki, zabieg nieudany.. efekt nie utrzymał się nawet tygodnia, s podkręcenie znikome

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 45-60 minut

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 531 964 082. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Godziny otwarcia: pon.-pt. 10:00-18:00. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Salon Kosmetyczny Kraina Piękna

Położony w centrum Kielc salon oferuje bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych. W Krainie Piękna skorzystać można z manicure'u i pedicure'u, laminacji rzęs i brwi, zabiegów wyszczuplająco-modelujących. Warto dodać, iż na miejscu specjaliści korzystają z wysokiej jakości kosmetyków.