zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Władysława Andersa 37, Warszawa

Do 35% zniżki na słodkości i kawę w cukierni Roszki

Wybierz opcję
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Lodziarnia Roszki na Muranowie zaprasza na lody, czekoladę na gorąco, naleśniki, gofry, desery lodowe, ciasta i kawę.

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Beza z kawą lub dowolne ciasto z kawą

Cała aktualna oferta na ciasta i bezy do Twojego wyboru. Robimy bezy na miejscu, nie stosujemy zamienników. Ulubione bezy naszych klientów to chałwowa, mango, z borówkami i truskawkami, pistacjowa oraz krówkowa. Codziennie mamy do wyboru min. 3 bezy i mnóstwo innych ciast. Groupon obejmuje kawę z kategorii „pospolita”

Jesteśmy otwarci od 11:00 do 20:00 każdego dnia. Informujemy, że 7-19.12.2021 planujemy remont (potrwa tylko 1,5 tygodnia).

Gorący pączek z lodami, bitą śmietaną, polewą i posypką

Mięciutkie, gorące pączki z lodami w środku, polane ulubioną polewą.

Zapraszamy do lodziarni Roszki na pączki i inne smakołyki.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Groupon obejmuje kawę z kategorii „pospolita" Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Roszki

Zlokalizowana w warszawskim Śródmieściu rodzinna lodziarnia przyciąga wzrok różowym wystrojem wnętrz i słodkim menu. Wielbiciele słodkości mogą wybierać spośród wielu smaków lodów (np. czarny kokos z wanilią, mascarpone z jeagermeistrem i figą, gianduja, belgijska czekolada, czarna porzeczka, słony karmel, jogurt grecki z migdałem) podawanych w różnokolorowych waflach (np. różowym lub czarnym). Poza tym w ofercie dostępne są lodowe desery, gofry, naleśniki, drożdżowe Cycuchy na parze czy też gorące pączki z kremem orzechowym lub lodami. Roszki kuszą również aromatem świeżo palonej kawy pod różną postacią i z wieloma dodatkami do wyboru.