Brak nowych powiadomień

Emilii Plater 1, Sopot

Kawa i ciasto dla 1 osoby za 19,99 zł i więcej w Restauracji Baltica w Sopocie (do -41%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -41%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Na miejscu można rozkoszować się np. zestawem gorącej kawy latte macchiato i jabłecznikiem z lodami waniliowymi

Komentarze

76%
14%
6%
2%
3%
100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj potrawy: deser
  • skład oferty: kawa + ciasto
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: kawa po irlandzku

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Do dnia 16.04.2020 brak możliwości realizowania grouponów.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 2 przekazać jako prezent. Groupon nie obejmuje kawy po irlandzku.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Rezerwacja online jest niezbędna. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Prawo do anulowania rezerwacji w ciągu 14 dni przysługuje tylko wtedy, gdy rezerwacja nadal może zostać anulowana.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Restauracja Baltica

Stylowa restauracja mieści się w eleganckim, kameralnym Hotelu Villa Baltica, tuż przy plaży w Sopocie. Menu tworzone jest głównie z zamiłowania do kuchni polskiej, jednakże zawiera również propozycje tradycyjnych smaków kuchni międzynarodowej. Restauracja Baltica zimą proponuje dania rozgrzewające podniebienie oraz zmysły. Nie zapomina także o najmłodszych gościach, proponując specjalne menu dla dzieci.

Restauracja Baltica

Restauracja, Bar, Kawiarnia, Kawiarnia lub poczęstunek