Brak nowych powiadomień

Świętego Ducha 16/24, Gdańsk

3-daniowa kolacja od 99,99 zł i więcej opcji w Restauracji Gdańskiej (-33%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -32%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu znaleźć można m.in. łosoś wędzony z kawiorem, bigos staropolski, żurek po polsku z borowikami, pstrąg smażony

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

Przykładowe dania:

  • polędwica z rusztu z masłem czosnkowym (ziemniaki, jarzyna)
  • kaczka po polsku z konfiturą wiśniową i jabłkiem pieczonym (ziemniaki, jarzyna)
  • zupa rakowa po królewsku
  • śledź prezydencki wyśmienity

Aktualne menu restauracji dostępne tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: z oferty wyłączone napoje. Oferta dostępna na miejscu. Groupony się nie sumują (1 osoba w danym dniu może wykorzystać tylko 1 groupon). Jeżeli jedna osoba posiada więcej grouponów i chce wykorzystać je w jednym dniu to restauracja decyduje o przyjęciu takiej rezerwacji. W jednym dniu z grouponu może skorzystać maks.10 osób. Przy większej liczbie grouponów/osób to restauracja decyduje o dostępności miejsc i przyjęcia rezerwacji. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Ofertę grouponu stanowi aktualna karta menu. Karta menu może ulec zmianie lub modyfikacji w każdym momencie (ze względu na sezonowość, dostępność surowców lub zmianę oferty). 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Rezerwacje stolików przyjmowane są najwcześniej 7 dni przed przybyciem (datą rezerwacji). 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Restauracja Gdańska

Już od progu łatwo dostrzec, że aranżacja lokalu inspirowana jest architekturą XVII-wiecznego Gdańska – bogato dekorowane ściany, modele okrętów oraz miniatury przedstawiające życie w grodzie Neptuna cieszą oczy przybywających tu gości. Jednak oryginalne wnętrze to nie jedyny atut Restauracji Gdańskiej. Lokal może pochwalić się bowiem menu, które łączy kuchnię starogdańską, polską oraz międzynarodową. Wśród dań warto wyróżnić zupę borowikową, polędwicę wołową z rusztu, giczkę jagnięcą z ziemniakami i warzywami czy też smażonego sandacza w sosie borowikowym

Warto dodać, że restaurację odwiedziły takie osobistości jak m.in. Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski, Dariusz Michalczewski czy Irena Kwiatkowska.

Restauracja Gdańska

Restauracja, Polska