Red Chili Catering

Wybrany catering dietetyczny od 5 do 20 dni z Red Chili Catering (do -11%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Diety dla osób wykluczających ze swojego jadłospisu mięso, o umiarkowanym trybie życia i średniej aktywności fizycznej w ciągu dnia

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diet do wyboru: Standard, Wege, Wege+ryby
  • kaloryczność: 1200-2000 kcal
  • czas trwania: 5, 10, 15, 20 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • obszar dostawy: obszar całego kraju, zgodnie z mapą dostaw
  • dostawa: 6 dni w tygodniu, w sobotę posiłki dostarczane są również na niedzielę (odbiór posiłków jest zawsze indywidualnie umawiany)

Dieta standardowa: klasyczna, zbilansowana dieta, oparta przede wszystkim na chudym mięsie, nabiale, warzywach, owocach i produktach zbożowych. W zależności od wariantu kalorycznego może pomóc w utracie zbędnych kilogramów, utrzymaniu aktualnej sylwetki lub w przybraniu na wadze.

Dla kogo: dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, ale brakuje im czasu na samodzielne przygotowywanie zbilansowanych posiłków.


Dieta wegetariańska: polega na wyłączeniu z diety mięsa. Bazuje na produktach pochodzenia roślinnego (warzywa, owoce, rośliny strączkowe, zboża, nasiona) oraz nabiale, z których dietetyk umiejętnie komponuje posiłki, aby zawierały wszystkie niezbędne składniki.

Dla kogo: dla osób, które chcą wyłączyć z diety mięso, zdrowo się odżywiać i spożywać prawidłowo zbilansowane posiłki.


Dieta wegetariańska z rybą (pescowegetariańska): uważana jest za jedną ze zdrowszych diet. Polega na wyeliminowaniu z jadłospisu mięsa, jest więc jedną z odmian diety wegetariańskiej. Dozwolone jest spożywanie ryb, owoców morza oraz produktów pochodzenia zwierzęcego, takich jak nabiał. Dieta bazuje również na zdrowych produktach zbożowych, owocach i warzywach.

Dla kogo: dla osób, które chcą wyeliminować z jadłospisu mięso i zdrowiej się odżywiać, poprawić odporność, dostarczyć organizmowi potrzebnych składników odżywczych.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail e-mail kontakt@redchili.org.pl lub tel. 660 824 331 (pon.-pt. w godz. 7-15). Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający (lub dołączyć groupon w formacie pdf) oraz dane do zamówienia (imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin dostawy oraz jaki rodzaj diety i kaloryczność ma zawierać dieta). Dostawa zgodnie z mapą dostaw: https://redchili.org.pl/mapa-dostaw/#mapka. Informację o ewentualnych wykluczeniach lub preferencjach żywieniowych należy przekazać podczas rezerwacji. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta obejmuje diety do wyboru – standard, wege, wege + ryby.

Red Chili Catering

Szukając pomysłu na zróżnicowane i zbilansowane posiłki, warto skorzystać z oferty profesjonalnej firmy zajmującej się komponowaniem i dostarczaniem różnego rodzaju diet. Możliwość taką udostępnia rodzinna firma Red Chili Catering, która specjalizuje się w „żywieniu indywidualnym i zbiorowym, dobranym na potrzeby każdego Klienta”. W ofercie dostępnych jest kilka rodzajów diet: Standard, Wege, Wege + ryby, Sport, Keto, Śródziemnomorska, a także zestawy obiadowe dla dzieci i dorosłych, które są w stanie zaspokoić różnorodne smaki, potrzeby i wymagania.