Przystanek Uroda

M. Strzody 3, Gliwice

Lifting bez skalpela: zabieg falami radiowymi RF za 85,99 zł i więcej opcji w Przystanku Uroda w Gliwicach

Wybierz opcję

Wyróżniki

Nieinwazyjny zabieg pielęgnacyjno-odmładzający, który stymuluje tkanki powierzchniowe i głębokie, poprawia dotlenienie i mikrocyrkulację

O tej ofercie

Aby być na fali i czuć się wiecznie młodo, nie musisz godzinami surfować po internecie ani po wzburzonych wodach Bałtyku. Zyskaj młody wygląd dzięki zabiegom falami radiowymi RF w Przystanku Uroda w Gliwicach.

Oferta
Lifting bez skalpela: zabiegi falami radiowymi RF na wybrane partie ciała (twarz, brzuch, ramiona, pośladki, podbródek, zewnętrzna partia ud lub wewnętrzna partia ud) w 1 z 3 opcji:

1) 85,99 zł za 1 zabieg,
2) 159,99 zł za 2 zabiegi,
3) 219,99 zł za 3 zabiegi.

Podczas zabiegu fale radiowe rozgrzewają tkankę, co pobudza fibroblasty do produkcji elastyny i regeneruje włókna kolagenowe. Okazanie skórze nieco ciepła sprawia, że zwiększa się jej gęstość i elastyczność. Działanie tych fal to także skuteczna broń w walce z cellulitem, ponieważ ich wiązki są w stanie precyzyjnie rozbijać tkankę tłuszczową. Dodatkowo ich oddziaływanie pobudza krążenie krwi i limfy, przyczyniając się do usuwania toksyn z organizmu.

Przystanek Uroda
O tym, że szybkie tempo codziennych wyzwań i obowiązków dobrze jest czasem zwolnić i zatrzymać się dla poprawy wyglądu i samopoczucia, wiedzą pracujący w Przystanku Uroda doświadczeni fryzjerzy, dyplomowane kosmetyczki czy rehabilitanci. Usługi fryzjerskie dla niej i dla niego, oczyszczanie i pielęgnacja skóry twarzy i ciała, relaksujące masaże czy stylizacja paznokci to tylko niektóre z kosmetycznych propozycji, których upiększającej mocy doświadczyć można na miejscu. Salon posiada także certyfikat na wykonywanie zabiegów GreenPeel oraz peelingów chemicznych.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 32 232 22 46 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Przystanek Uroda