Profizjo Zdrowie

Lwowska 76, Wadowice

Masaż relaksacyjny pleców, klasyczny grzbietu i więcej w Profizjo Zdrowie (do -41%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Bogata oferta masaży, które mają za zadanie zredukować stres, zmniejszyć napięcie mięśni i więcej

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 30 lub 60 minut
  • dostępne masaże:
    • relaksacyjny całego ciała lub pleców
    • klasyczny grzbietu

Masaż kręgosłupa i pleców stosuje się w dolegliwościach bólowych spowodowanych zmianami zwyrodnieniowymi, takimi jak: dyskopatia kręgosłupa, rwa kulszowa czy reumatoidalne zapalenie stawów. Wykorzystanie różnych technik ucisku tkanek pomaga w rozluźnieniu mięśni pleców, poprawie ich ukrwienia oraz stymulacji przewodnictwa nerwowego.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 515 383 828. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Profizjo Zdrowie

Prowadzone na terenie Wadowic i Brzeźnicy gabinety, to miejsca specjalizujące się w zabiegach i uslugach z zakresu rehabilitacji. Doświadczona kadra specjalistów Profizjo Zdrowie oferuje m.in. trening medyczny, magnetoterapię, tlenoterapię, ćwiczenia w odciążeniu, drenaż limfatyczny. Placówki oferują również profesjonalne masaże i terapie.