Nowakowski Massage

ul. Targ Rybny 4, Szczecin

Konsultacja (39,99 zł) lub zabieg podologiczny (od 69,99 zł) w gabinecie Nowakowski Massage

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by dobrać odpowiednią terapię i zadbać o stan oraz wygląd stóp dzięki profesjonalnym zabiegom podologicznym

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz (podolog)

W ofercie do wyboru:

  • konsultacja podologiczna: omówienie zmian na stopach i propozycja terapii
  • podstawowy zabieg podologiczny: opracowanie podeszwy stopy, usunięcie standardowych zrogowaceń, skrócenie i opiłowanie paznokci, opracowanie skórek i oczyszczenie wałów okołopaznokciowych, aplikacja dobranego preparatu pielęgnacyjnego
  • specjalistyczny zabieg podologiczny: opracowanie podeszwy stopy, usunięcie odcisków, modzeli, brodawek, rogowca, pękających pięt, rozpadlin, skrócenie i opiłowanie paznokci zmienionych chorobowo, opracowanie skórek i oczyszczenie wałów paznokciowych, aplikacja dobranego preparatu pielęgnacyjnego/leczniczego.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 348 201. W dniach 1-21.12.2022 r. brak możliwości realizowania usługi z uwagi na remont. Brak możliwości rezerwacji za pośrednictwem Booksy (takie rezerwacje będą odrzucane). Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy (dodatkowa opłata 20 zł uiszczana na miejscu). Usunięcie hybrydy przy zabiegu dopłata 40 zł, Usunięcie lakieru/odżywki przy zabiegu dopłata 20 zł. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Keratin Lab Szczecin

Powstały w 2016 roku salon masażu i odnowy biologicznej to miejsce, w którym można zadbać o swoje samopoczucie, wygląd, a także kondycję organizmu. W gabinecie skorzystać można z licznych masaży m.in. stemplami ziołowymi, czekoladą, miodem, leczniczego, relaksacyjnego, rozgrzaną świecą. Dodatkowo dostępne są tu zabiegi z zakresu kosmetyki twarzy i ciała, depilacji, podologii czy fizjoterapii, a także usługi fryzjerskie.