Profesjonalny Masaż Ivan Aldaev

Galaktyczna 31D, Gdańsk

Masaż relaksacyjny, leczniczy, sportowy, izometryczny od 49,99 zł w Terapia Manualna Ivan Aldaev w Trójmieście

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do sprawdzenia skuteczności naturalnej metody leczenia, jaką jest masaż wykonany przez wykwalifikowanego masażystę

O tej ofercie

Poznaj dobroczynne skutki umiejętnego masażu. Skorzystaj z dzisiejszego grouponu na zabieg w gabinecie Terapia Manualna Ivan Aldaev w Trójmieście.

Oferta
Wybrany masaż (45 min) w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 100 zł za 1 wybrany masaż,
2) 129,99 zł zamiast 300 zł za 3 wybrane masaże,
3) 209,99 zł zamiast 500 zł za 5 wybranych masaży.

Masaże do wyboru:

  • relaksacyjny – oddziałuje dobroczynnie na układ nerwowy i krążenia, likwiduje napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca i ciśnienie krwi,
  • leczniczy – leczy zaburzenia organizmu, działa przeciwbólowo, odżywia tkanki, regeneruje mięśnie,
  • sportowy – zwalcza skutki zmęczenia spowodowane wysiłkiem fizycznym, pomaga rozluźnić i zregenerować mięśnie oraz zapobiega ich uszkodzeniom,
  • izometryczny – sprzyja rozwojowi siły i masy mięśniowej, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, redukuje tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.

Terapia Manualna Ivan Aldaev w Trójmieście
W salonie czy w domu klienta – dla wykwalifikowanego masażysty Ivana Aldaev ważniejsze od miejsca wykonania zabiegu jest skuteczność kuracji. Zanim zatem podwinie rękawy, by ukoić nadwyrężone i napięte mięśnie dotykiem, złagodzić ból, ukoić nadwyrężone mięśnie, poprawić samopoczucie lub wygląd skóry, przeprowadza wywiad z klientem i poznaje jego oczekiwania. Dopiero wówczas decyduje się wykonać masaż klasyczny, leczniczy, relaksacyjny, izometryczny, wyszczuplający, antycellulitowy, czy sportowy.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość dojazd do klienta - cena ustalana indywidualnie. 
Konieczna rezerwacja tel. 502 500 807. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Profesjonalny Masaż Ivan Aldaev