Brak nowych powiadomień

Positive Beauty & Spa

ul. Źródłowa 2/9, Kielce

60-minutowy masaż klasyczny lub terapeutyczny od 69,99 zł w Positive Beauty & Spa (-30%)

Wybierz opcję
Ponad 10+ odsłon dziś, więc działaj teraz!
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Sposób na redukcję stresu, odprężenie mięśni, pobudzenie krążenia, poprawa ukrwienia i elastyczności skóry

O tej ofercie


Szczegóły:

Warto wiedzieć

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 535 518 497 z podaniem kodu zabezpieczającego groupon. . Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Positive Beauty & Spa

Positive Beauty & Spa to miejsce gdzie oferowane są usługi masażu, zabiegów kosmetycznych, podologi oraz stylizacji paznokci. Na miejscu pracują wykwalifikowani specjaliści, wykorzystujący wysokiej jakości kosmetyki oraz narzędzia. Wśród dostępnych usług warto wymienić m.in. hennę pudrową, peeling kawitacyjny, laminacja brwi, masaż gorącą czekoladą.