Brak nowych powiadomień

Morska 5, Reda

Gra w wirtualnej rzeczywistości: 15-minutowa od 14,99 zł i więcej opcji w salonie Planeta VR

Oferta ograniczona czasowo!
20+ odsłon dziennie
Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Okazja do przeżycia niezapomnianych wrażeń, korzystając z nowinek technologicznych, przedstawiających ciekawy seans wirtualny

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Agnieszka
2 Oceny1 reviews
styczeń 25, 2020
Profesjonalnie
A
Adam
2 Oceny2 reviews
październik 2, 2019
Pozytywnie
M
Martyna
1 Oceny1 reviews
kwiecień 25, 2019
Świetna zabawa za grosze

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania zabawy: 15 lub jej wielokrotność
  • ilość osób biorących w zabawie: 1-3
  • dni, w które można korzystać z grouponu: pon.-niedz.
  • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: 5 minut przed

Czy jest ktokolwiek, kto nigdy nie zapragnął wcielić się choć na chwilę w fikcyjną postać ze świata filmu, książki lub gry? Niezapomniane wrażenia, płynące z możliwości poczucia się niczym wirtualny bohater, zapewnia seans rozrywki VR. Tego typu zabawy dostarcza właśnie Planeta VR w Redzie, przygotowując dla swoich klientów szereg scenariuszy rodem z najlepszych historii, które do tej pory mogły się tylko przyśnić.

Wirtualna rzeczywistość pozwoli oderwać się od codziennej rutyny, a także urozmaicić wspólny wieczór z przyjaciółmi lub drugą połówką – taka propozycja w postaci prezentu zostanie nie tylko doceniona, ale przede wszystkim przyniesie wiele ciekawych wspomnień.

Dodatkowe informacje dostępne tutaj

Oferta organizacji urodzin w Planeta VR dostępna tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wykorzystania grouponu na grę dla 2 lub 3 osób przez jedną osobę. Wówczas czas gry to odpowiednio 30 lub 45 min dla 1 osoby na 1 stanowisku do wykorzystania jednorazowo.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 600 641 184 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania terminu z 24-godzinnym wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Planeta VR

Kilkadziesiąt scenariuszy i gier czeka na tych, którzy chcą na własnej skórze przekonać się o magii wirtualnej rzeczywistości. Na miejscu czekają 3 profesjonalnie wyposażone stanowiska do VR, konsola do gier oraz strzelnica laserowa. Warto dodać, iż salon umożliwia rezerwację całej strefy w celu zorganizowania uordzin czy imprezy.