zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem 2W1. Dziś koniec.

Park Wola – Rodzinny Park Sportowy

ul. Sodowa 7, Kraków

Godzinne wejście od 22,99 zł do Rodzinnego Parku Sportowego Park Wola

Wybierz opcję

Wyróżniki

Czynny przez cały rok park rozrywki zapewnia sportowe atrakcje dla całej rodziny, a także pozwala na odpoczynek z dala od zgiełku miasta

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w ofercie: bilet wstępu do parku rozrywki przy ul. Sodowej 7 w Krakowie

 • godziny otwarcia:
  • okres wakacyjny (lipiec-sierpień): pon.-pt. 12:00-19:30; sob.-niedz i święta 11:00-20:00 (godziny otwarcia mogą ulec zmianie z uwagi na warunki atmosferyczne)
  • poza sezonem wakacyjnym: pon.-pt. 14:00-19:00; sob.-niedz i święta 11:00-20:00 (godziny otwarcia mogą ulec zmianie z uwagi na warunki atmosferyczne)
 • przykładowe atrakcje na terenie:
  • dla zwolenników sportów sportowych: tyrolki, quady, park linowy, euro bungee, tor oponowy, trampolina i zamek dmuchany
  • strefa relaksu z lodami PAPA Gelato oraz grillem

Więcej informacji dostępnych tutaj

Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny do 15/10/2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Park Wola – Rodzinny Park Sportowy

Zlokalizowany w Krakowie park rozrywki to centrum zabaw dla całej rodziny. Miejsce to czynne jest przez cały rok, przez co latem skorzystać można z urządzeń rekreacyjnych, a zimą ze ścieżki zdrowia. Dla dzieci, a także dorosłych przygotowano strefę sportową z kortami tenisowymi, boiskiem do siatkówki i piłki plażowej. Na miejscu można też korzystać z zjeżdżalni oponowej, dmuchanego zamku, trampoliny sportowej, a na osoby poszukujące mocniejszych wrażeń czekają quady, tyrolki, park linowy, euro bungee i tor oponowy.