Oxymedica w Hotelu Brassel

Komandorska 4, Wrocław

Różnorodne masaże do wyboru, zabiegi fizjoterapeutyczne i tlenoterapia w Oxymedica w Hotelu Brassel

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZNIZKA20. Ważny do 28.5.
Użyj kodu
Ponad 80 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Szeroka oferta masaży, zabiegów fizjoterapeutycznych i tlenoterapii to sposób na redukcję napięcia mięśni, wspieranie odnowy biologicznej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania: 45-90 min (w zależności od masażu)
 • dostępne masaże:
  • klasyczny pleców
  • klasyczny całego ciała
  • relaksacyjny całego ciała
  • twarzy, głowy i karku
  • sportowy
  • placów gorącymi kamieniami lawowymi
 • w ofercie do wyboru również:
  • fizjoterapia (60 min)
   • specjalista realizujący usługę: mgr fizjoterapii
  • tlenoterapia, czyli sesja w komorze hiperbarycznej (40 lub 70 min)

Masaż klasyczny: jeden z popularniejszych rodzajów masaży. Wykonywany jest zarówno na obszarze całego ciała, jak i na poszczególnych jego partiach np. na karku, plecach, kręgosłupie czy nogach. W jego trakcie terapeuci stosują rozmaite metody i techniki, m.in. głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, uciski. Pozwala to na redukcję zmęczenia, w tym na odprężenie ciała i umysłu. Masaż ten jest stosowany w profilaktyce wielu chorób.

Masaż relaksacyjny: może przyjmować różne formy, od masażu całościowego (obejmuje poszczególne partie ciała, od stóp po szyję) do częściowego (koncentrowanie się na jednej lub kilku partiach, np. na karku i plecach, nogach, kręgosłupie). Technik, jakie stosuje się podczas tego zabiegu, jest wiele. Najczęściej masażyści, stopniowo zwiększając nacisk i napięcie, koncentrują się na redukcji stresu.

Masaż twarzy, głowy i karku: zabieg ten jest połączeniem kilku technik masażu. Jego celem jest zmniejszenie odczuwanego bólu w różnych partiach kręgosłupa. Masaż pozwala również zniwelować napięcia i ucisk w okolicach karku i ramion. Z kolei masowanie skóry głowy pobudza krążenie krwi, co ma wpływ na wzmocnienie cebulek włosów.

Masaż sportowy: zabieg wykorzystuje metody stosowane w masażu klasycznym, ale z użyciem większej siły i bardziej energicznie, po to, by przywrócić mięśniom sprawność, dotlenić je i poprawić krążenie krwi oraz limfy. Dzięki temu ten rodzaj masażu polecany jest wszystkim osobom aktywnym fizycznie, a szczególnie profesjonalnym sportowcom. Jest częścią programów treningowych, wspiera odnowę biologiczną i pomaga utrzymać dobrą formę.

Masaż kamieniami lawowymi: opiera się na metodach stosowanych w masażu klasycznym, jednak masażysta wszystkie techniki wykonuje z użyciem rozgrzanych kamieni lawowych. Przyjemne ciepło kamieni lawowych wpływa na drogi energetyczne w ciele, działa korzystnie na psychikę, rozluźnia zesztywniałe mięśnie, stymuluje układ krążenia i układ limfatyczny.

Tlenoterapia: sesja polega na dostarczaniu pacjentowi około 600 litrów czystego tlenu pod ciśnieniem. Jest to możliwe dzięki temu, że zabieg przeprowadzany jest w unikatowej na wrocławskim rynku twardej, stalowej, komorze hiperbarycznej renomowanej marki NASA-life pod ciśnieniem ok. 1,6 atmosfery.

Zabieg jest szczególnie polecany w przypadku:

 • depresji, rehabilitacji po udarze, innych chorobach natury neurologicznej, takich jak Alzheimer czy Parkinson, autyzmie
 • leczeniu cukrzycy, dotlenia tkanki dotknięte martwicą
 • wspomaganiu gojenie trudno gojących się ran, wspieraniu układu odpornościowego, wspomaganiu w walce z otyłością
 • niwelowania migreny, nerwic i przewlekłego stresu
 • regeneracji tkanek po urazach mechanicznych (polecane dla sportowców)

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 694 081 280 lub osobiście w salonie. Godziny otwarcia: 10-21 od pon. do sob. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2.

Oxymedica w Hotelu Brassel

Zlokalizowany na 4 piętrze hotelu Brassel, na Starym Mieście we Wrocławiu salon to miejsce dedykowane osobom, które cenią sobie relaks w komfortowych warunkach. W klimatycznych wnętrzach można zapomnieć o codziennym stresie, wyciszyć się i doświadczyć dobroczynnego wpływu oferowanych tutaj zabiegów. Specjalnością Oxymedica są różnorodne masaże (np. klasyczny, relaksacyjny, twarzy, głowy i karku, sportowy, gorącymi kamieniami lawowymi) oraz zabiegi fizjoterapeutyczne. Dopełnieniem oferty są sesje tlenoterapii w komorze hiperbarycznej.