Brak nowych powiadomień

Aleje Jerozolimskie 31 lokal 16, Warszawa

Nauka jazdy: pełny kurs na prawo jazdy kat. A lub A1 (1099 zł) lub B (od 1199 zł) w OSK Jedynka

Oferta ograniczona czasowo!
80+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie: kurs nauki jazdy kat. A, A1 lub B w trybie klasycznym, przyspieszonym, rozszerzonym albo ekspresowym

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

Kurs na prawo jazdy kat. A i A1:

  • 30 godzin teorii i 20 godzin praktyki
  • realizowany maks. do 15 października (w innym okresie istnieje możliwość zakupu)

Kurs na prawo jazdy kat. B:

  • 30 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych, podczas których kursanci zapoznają się z przepisami ruchu drogowego, podstawami budowy samochodu, jego obsługą oraz konserwacją
  • 30 godzin zegarowych zajęć praktycznych, podczas których szkolone są umiejętności z zakresu poruszania się po placu manewrowym oraz po mieście w ruchu drogowym, potrzebne manewry i odpowiednie zachowanie na drodze

Kurs kategorii B przyspieszony to kurs realizowany w krótszym niż standardowo terminie, poza kolejnością.

Kurs kategorii B rozszerzony obejmuje dodatkowo 10 godzin jazd.

Kurs kategorii B ekspresowy realizowany jest w krótszym niż standardowo terminie (trybie wieczornym lub weekendowym – decyzja uzależniona od firmy).

OSK Jedynka oferuje jazdę w alkogoglach, które w bezpiecznych warunkach pozwalają przekonać się, jak groźne jest prowadzenie auta czy motocyklu pod wpływem alkoholu.


Dodatkowe informacje:

Przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy należy założyć Profil Kandydata na Kursanta (PKK). W tym celu należy udać się do starostwa powiatowego (wydział komunikacji – wydawanie prawa jazdy) i złożyć następujące dokumenty:

  • orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdami mechanicznymi,
  • jedna fotografia o wymiarach 3,5 x 4,5 cm,
  • dowód osobisty lub paszport wraz z zaświadczeniem o zameldowaniu,
  • zgoda rodziców – w przypadku osoby niepełnoletniej,

Z uzyskanym profilem należy zgłosić się do ośrodka w celu umówienia się na rozpoczęcie kursu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może zakupić i wykorzystać dowolną ilość grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy należy założyć Profil Kandydata na Kursanta (PKK). W tym celu należy udać się do starostwa powiatowego (wydział komunikacji – wydawanie prawa jazdy) i złożyć następujące dokumenty:
- orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdami mechanicznymi,
- jedna fotografia o wymiarach 3,5 x 4,5 cm,
- dowód osobisty lub paszport wraz z zaświadczeniem o zameldowaniu,
- zgoda rodziców – w przypadku osoby niepełnoletniej,
Z uzyskanym profilem należy zgłosić się do ośrodka w celu umówienia się na rozpoczęcie kursu. Możliwość wymiany grouponu na bon podarunkowy. Materiały szkoleniowe obowiązkowo płatne 60 zł. Możliwość wykonania badań lekarskich. Jeżeli uczestnik przyprowadzi drugą osobę, otrzyma dodatkowe 2 godz. jazd doszkalających. Kurs na prawo jazdy kat. A lub A1 realizowany jest maksymalnie do 15.10.2020. Końcowa data realizacji oferty do 7 miesięcy od daty zakupu. Dla chętnych jest mozliwość odbycia kursu uzupełniającego dla osób mających odbyte szkolenie – 30 godz. teorii, 20 godz. praktyki w cenie 1099 zł. Dodatkowe informacje można uzyskać drogą telefoniczną. 2 godziny jazd dla posiadaczy groupona w cenie 110 złotych zamiast 160 zł . 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 622 16 79 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. W ciągu 14 dni od zakupu należy zgłosić się do OSK Jedynka w celu wyboru terminu rozpoczęcia kursu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

OSK Jedynka

Szkoła nauki jazdy ulokowana jest na terenie stolicy i w jej obszarze realizowane są zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Wieloletnie doświadczenie w szkoleniach kierowców pomaga dysponować wiedzą, która pozwala wyeliminować niemal każdy problem, jaki pojawia się podczas zajęć i w trakcie opanowywania rozmaitych umiejętności.

OSK Jedynka

Zajęcia, Nauka jazdy